برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشيه های ديدار استقلال و استيل آذين/ از حضورافراد ناشناس در جايگاه خبرنگاران تا بي‌توجهي اكبرپور و كاظمي به هواداران استقلال

حضور افراد ناشناس و غيرمسئول در جايگاه خبرنگاران باعث تعجب اصحاب رسانه شد و خبرنگاران را در كار اطلاع رساني با مشكل مواجه كرد.

 ديدار تيم‌هاي استقلال و استيل آذين در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 20:45 در حضور حدود 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد.

* 20 دقيقه به آغاز اين ديدار به علت حضور تماشاگران ترافيك سنگيني اطراف درب ورودي مجموعه ورزشي آزادي ايجاد شده بود.

* ناصر حجازي و علي فتح‌الله زاده با هم به ورزشگاه آمدند و از سوي تماشاگران به شدت تشويق شدند، به خصوص ناصر حجازي كه به تازگي به كميته فني استقلال اضافه شده است.

* سوشا مكاني، دروازه‌بان مصدوم استيل آذين قصد ورود به ورزشگاه را داشت اما ماموران حراست وي را نشناختند و از ورود مكاني ممانعت كردند كه اين موضوع واكنش شديد اين بازيكن را در پي داشت و با جر و بحث زياد موفق شد وارد شود.

* دكتر نوروزي به همراه اميد روانخواه، آرش برهاني، علي نظري جويباري، سوشا مكاني و مهدي تاج در جايگاه ويژه حضور داشتند.

* هنگاميكه‌ اسكوربرد ورزشگاه نام بازيكنان تيم فوتبال استيل آذين را نمايش مي‌داد، سياوش اكبرپور و حسين كاظمي به شدت از سوي هواداران استقلال تشويق شدند، اما اين 2 بازيكن هنگاميكه وارد زمين مسابقه شدند با دسته گل تنها به سمت نيمكت استقلال رفتند و به هواداران توجهي نكردند و همين موضوع موجب دلخوري هواداران آبي پوش شد؛ به همين علت زمانيكه اين دو بازيكن در جريان مسابقه صاحب توپ مي‌شدند با واكنش هواداران مواجه مي‌شدند.

* ميلاد ميدوادي و فرهاد مجيدي هنگام خواندن نام بازيكنان به شدت از سوي هواداران تشويق شدند، اما هنگاميكه نام جباري به عنوان آخرين بازيكن خوانده شد تشويق تماشاچيان شدت بيشتري گرفت. با توجه به دوري چند هفته‌اي جباري كمتر كسي انتظار حضور وي در تركيب ثابت استقلال را داشت و به نظر مي‌رسيد هواداران آبي پوشان از اين موضوع خوشحال هستند.

* فرزاد آشوبي و محسن يوسفي روي نيمكت استقلال حضور داشتند و تغييرات استقلال نسبت به ديدارهاي قبلي محسوب مي شدند.

* هنگاميكه حسين كاظمي و سياوش اكبرپور قصد ورود به زمين مسابقه را داشتند براي رفتن به سمت نيمكت استقلال با مهدوي كيا، كاپيتان استيل آذين مشورت كردند كه وي به آنها توصيه كرد اين كار را انجام دهند.

* استقلال در اين ديدار با پيراهن‌هاي متفاوت نسبت به ديدارهاي قبل در زمين حاضر شد. در لباس‌هاي قبل استقلال رگه‌هاي زردي مشاهده مي‌شد كه اعتراض هواداران استقلال را در پي داشت.

* حدود 200 تا 300 تماشاگر استيل آذين در ورزشگاه حاضر شده و در جايگاه پرسپوليس استقرار يافتند.

* ميلاد ميداودي كه از ناحيه دست دچار مصدوميت شده بود با چسب مخصوص در اين ديدار حاضر شد.

* از سوي مسئولان مجموعه ورزشي آزادي كارت‌هايي بين كارمندان اين مجموعه توزيع شده‌ است تا بتوانند ديدارهاي برگزار شده در اين ورزشگاه را از نزديك مشاهده كنند، اما اين موضوع باعث ايجاد مشكلاتي براي خبرنگاران شد. چون حدود 20 تا 30 نفر از اين افراد ناشناس در جايگاه خبرنگاران استقرار يافتند كه اين موضوع تعجب خبرنگاران را در بر داشت و كار را براي اطلاع رساني مشكل كرد.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: