برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي فرنگي ارتش‌هاي جهان/ شيرزاد بهشتي نايب قهرمان شد

ورزش. كشتي. ارتش
تهران - فرنگي كار وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم كشورمان در پايان مسابقات سه وزن نخست رقابت‌هاي كشتي فرنگي ارتش‌هاي جهان به مدال نقره دست يافت .

به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم شيرزاد بهشتي طلا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم يلديز گوخان از تركيه را شكست داد و در مرحله نيمه نهايي نيز حريف چيني خود را مغلوب كرد و به ديدار نهايي راه يافت. بهشتي در ديدار فينال مقابل جي نام ليم از كره جنوبي شكست خورد و صاحب مدال نقره شد.

بر اين اساس در وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم نيز امير دريكوندي در دور اول دانيال استونيونس از آمريكا را مغلوب كرد، اما در دور دوم مقابل ادگارس ونسكاتيس از ليتواني شكست خورد و با شكست اين كشتي گير در مرحله نيمه نهايي، دريكوندي از كسب مدال باز ماند.

در وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم نيز عباس نوري در دور اول سيد خولي از مراكش را شكست داد، اما در دور دوم مقابل اوليور هسلر از آلمان مغلوب شد و با توجه به شكست حريف آلماني در مرحله نيمه نهايي، نوري هم از دور رقابت‌ها كنار رفت رقابت‌هاي چهار وزن دوم امروز - يكشنبه - برگزار مي‌شود كه درآن عبدالمحمد پاپي ، مسعود رشيديان ،مسلم رنجبر ومحسن بشينجي به ترتيب در اوزان ‪ ۸۴ ،۷۴ ،۶۰‬و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم به مصاف حريفان خود مي‌روند.

تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: