برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بسکتبال جام استانکوویچ-لبنانتیم "ب" ایران امروز برای کسب عنوان پنجم به میدان می‏رود

تیم "ب" بسکتبال ایران با از پیش رو برداشتن قزاقستان، امروز آخرین دیدار خود در رقابت‏های قهرمانی جام استانکوویچ را برای کسب عنوان پنجم این مسابقات مقابل اردن برگزار می‏کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب سومین دوره مسابقات بسکتبال جام استانکوویچ لبنان روز گذشته شنبه تیم "ب" ایران دیدار مقابل قزاقستان برای تعیین رده‎های پنجم تا هشتم را با برتری خود به پایان رساند. در دیگر دیدار برگزار شده این مرحله از رقابت‎ها نیزاردن موفق به شکست چین تایپه شد.

همچنین روز شنبه دیدارهای مرحله نیمه نهایی مسابقات بسکتبال جام استانکوویچ برگزار شد که طی آن دو تیم ژاپن و لبنان موفق به شکست قطر و فیلیپین شده و به دیدار نهایی صعود کردند. نتایج به دست آمده در این مرحله از رقابت‎ها به شرح زیر است:

رده‎بندی تیم‎های پنجم تا هشتم:
* اردن 85 - چین‎تایپه 70
* ایران 74 - قزاقستان 61

مرحله نیمه‌نهایی:
* قطر68 - ژاپن 72
لبنان 81 - فیلیپین 80   سومین دوره مسابقات بسکتبال جام استانکوویچ لبنان امروز یکشنبه با برگزاری 4 دیدار برای تعیین رده‎بندی تیم‎های اول تا هشتم به پایان می‏رسد. در چارچوب دیدارهای امروز تیم کشورمان برای کسب عنوان پنجم به مصاف اردن می‎رود. ضمن اینکه دو تیم ژاپن و لبنان نیز برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف هم می‏روند.   برنامه روز پایانی مسابقات بسکتبال 2010 جام استانکوویچ لبنان به شرح زیر است: * چین‎تایپه - قزاقستان (تعیین تیم هفتم) * ایران - اردن (تعیین تیم پنجم) * فیلیپین - قطر (دیدار رده‏بندی) * ژاپن - لبنان (دیدار نهایی)
تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: