برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کشتی ارتش های جهان - فنلاند/یک مدال نقره و حذف دو کشتی‌گیر ایران در پایان رقابتهای روز نخست

در پایان روز نخست رقابتهای کشتی فرنگی ارتش های جهان تیم ایران تنها توسط شیرزاد بهشتی طلا صاحب یک مدال نقره شد و دو نماینده دیگر کشورمان از دور رقابتها کنار رفتند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مرحله مقدماتی سه وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی ارتش‌های جهان که از روز شنبه در شهر لاهتی فنلاند آغاز شده است، شیرزاد بهشتی طلا فرنگی‌کار وزن 55 کیلوگرم کشورمان صاحب مدال نقره شد و عباس نوری و امیر دریکوندی کشتی گیران اوزان 96 و 66 کیلوگرم از دور رقابتها کنار رفتند.

براین اساس در وزن 55 کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم یلدیز گوخان از ترکیه را شکست داد، وی در مرحله نیمه‌نهایی نیز حریف چینی خود را مغلوب کرد، اما در دیدار نهایی مقابل لیم نام از کره جنوبی شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

بر این اساس در وزن 66 کیلوگرم امیر دریکوندی در دور اول دانیال استونیونس از آمریکا را شکست داد اما در دور دوم مقابل ادگارس ونسکاتیس از لیتوانی مغلوب شد و با شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه‌نهایی دریکوندی از کسب مدال باز ماند.

در وزن 96 کیلوگرم نیز عباس نوری در دور اول بر سید خولی از مراکش غلبه کرد اما در دور دوم مقابل اولیور هسلر از آلمان شکست خورد و با توجه به شکست حریف آلمانی در مرحله نیمه‌نهایی، نوری از دور رقابت‌ها کنار رفت.

رقابت‌های چهار وزن دوم امروز یکشنبه برگزار می‌شود و عبدالمحمد پاپی، مسعود رشیدیان، مسلم رنجبر و محسن بشینجی به ترتیب در اوزان 60، 74، 84 و 120 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌روند.


تاریخ: 1389/5/23
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: