برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فحاشي هواداران استقلال به نشاط‌جو و درگيري بازيكنان در دقايق پاياني / حاشيه ديدار استقلال و استيل آذين(3)

در بين دو نيمه ديدار تيم‌هاي استقلال و استيل آذين هواداران تيم آبي پوش به دروازه‌بان استيل آذين فحاشي كردند.

 در حاليكه ديدار تيم‌هاي استقلال و استيل آذين در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 20:45 در حضور حدود 25 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شده بود در نيمه دوم اين تعداد به 40 هزار نفر افزايش پيدا كرد.

 بعد از پايان نيمه اول تماشاگران استقلال عليه حميد نشاط جو، دروازه‌بان استيل آذين فحاشي كردند؛ آنها اعتقاد داشتند كه وي در چندين صحنه وقت كشي كرده است.

* حسين هدايتي، مالك استيل آذين در بين دو نيمه به رختكن تيمش رفت و بلافاصله برگشت.

* علي فتح‌الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال در بين دو نيمه به رختكن تيمش نرفت.

* افشين قطبي، رضا رجبي، فرزاد مجيدي و محمد نوازي در جايگاه ويژه حضور يافتند. مهدي تاج نيز در حال صحبت با فتح‌الله زاده بود و مصطفي آجرلو نيز با حجازي صحبت كرد.

* مجتبي جباري كه در دقيقه 91 گل تساوي را از روي ضربه كاشته‌اي بسيار زيبا وارد دروازه استيل آذين كرده بود، پس از به ثمر رسيدن اين گل به سمت پرويز مظلومي رفت و در آغوش وي جاي گرفت.

* اين مسابقه در دقايق پاياني با حواشي زيادي همراه بود و بازيكنان دو تيم خشن كار را دنبال مي‌كردند. هنگامي كه ميلاد ميداودي با خطايي كه روي وي رخ داد، روي زمين افتاده بود، فريدون زندي قصد بلند كردن او از روي زمين را داشت كه اين موضوع باعث درگيري بين بازيكنان دو تيم شد، به طوري كه تمام آنها به سمت يكديگر حمله‌ور شدند و تنها فرهاد مجيدي بازيكنان را از هم جدا مي‌كرد. در پايان اين درگيري قهرماني به زندي از استيل آذين كارت قرمز نشان داد.

* بعد از پايان اين ديدار در حاليكه بازيكنان دو تيم طبق قانون ليگ برتر بايد در وسط زمين جمع مي‌شدند و با همديگر دست مي‌دادند هيچكدام از آنها اين كار را انجام ندادند.

* علي فتح‌الله زاده و ناصر حجازي بعد از پايان اين ديدار در بين هواداران حاضر شدند و به سوالات آنها پاسخ گفتند.

* علي كريمي كه يكي از طرفين درگيري در اين ديدار بود با اصرار بسيار زياد يكي از مسئولان به سمت رختكن هدايت شد تا بيش از اين درگيري‌ها ادامه پيدا نكند.
وي زمانيكه داشت به شعارهاي هواداران استقلال واكنش نشان داد و از آنها خواست سكوت كنند.
اين ديدار در پايان با نتيجه مساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.
تاریخ: 1389/5/23
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: