برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آزادكاران اعزامي به رقابت‌هاي جهاني تا هفته آينده مشخص مي‌شوند

ورزش. كشتي. اردو
تهران-كادر فني تيم ملي كشتي آزاد كشورمان ،تركيب تيم اعزامي به رقابت هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو را تا هفته آينده مشخص خواهد كرد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا كادر فني تيم ملي كشتي آزاد كشورمان اعلام كرد كه تركيب تيم اعزامي به رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو را پس از بررسي نهايي عملكرد اردونشينان در تمرينات و همچنين تورنمنت‌هاي بين‌المللي تا اوايل هفته آينده معرفي خواهد كرد.

به گفته غلامرضا محمدي سرمربي تيم ملي كشتي آزاد، چندين ماه است كه كشتي گيران در اردوهاي مختلف به دقت زيرنظر كادر فني قرار دارند و نفرات زيادي نيز در تورنمنت‌هاي بين‌المللي شركت كرده اند. ضمن اين كه حضور در چندين مسابقه داخلي نيز براي آنان در نظر گرفته شده بود كه شناخت خوبي از آنان در اختيار مربيان تيم ملي قرار داد.

بر همين اساس كادر فني تيم ملي كشتي با توجه به برگزاري چند مرحله اردو در ماه‌هاي اخير و شركت در سه تورنمنت بين‌المللي گرجستان، آذربايجان و لهستان در نظردارد تا اوايل هفته آينده تركيب تيم ملي ايران را براي حضور در رقابت‌هاي جهاني انتخاب كند.

همچنين در مرحله جديد اردو كه از روز ‪ ۱۷‬مردادماه آغاز شده است ، كشتي گيران روز شنبه تمرين با وزنه را در برنامه داشتند و سپس تمرينات ايستگاهي را انجام دادند.

همچنين با توجه به برگزاري رقابت‌هاي جهاني در ساعات بعدازظهر، كادر فني تيم ملي نيز زمان تمرين اردونشينان را مطابق با زمان برگزاري مسابقات تعيين كرده است.

رقابت‌هاي كشتي قهرماني جهان در روزهاي ‪ ۱۵‬تا ‪ ۲۳‬شهريورماه در شهر مسكو پايتخت روسيه برگزار مي‌شود.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: