برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با عقد قراردادی یکساله؛مربی سازنده به خانه بازگشت

با عقد قراردادی یکساله؛مربی سازنده به خانه بازگشت 3:23:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : نناد نیکولیچ، سرمربی پیشین تیم فوتبال جوانان ایران به عنوان مدیر تیم‌های پایه باشگاه فولاد خوزستان منصوب شد.
 این مربی کروات که پیش از این طی سال‌های 80 تا 86 نیز در همین مسئولیت با باشگاه فولاد خوزستان همکاری داشته است با عقد قرادادی یکساله بار دیگر مسئولیت تیم‌های پایه و مدرسه فوتبال باشگاه فولاد خوزستان را عهده دار شد.

باشگاه فولاد خوزستان با سازماندهی مناسب تیم‌های پایه، بکارگیری امکانات مطلوب و بهره گیری از مربیان کروات در سطح تیم‌های پایه و بزرگسالان طی سال‌های اخیر در امر بازیکن سازی و تغذیه تیم‌های امید و بزرگسالان موفق بوده است. بازگشت نیکولیچ پس از یکسال و نیم دوری از ایران بار دیگر می تواند به پرورش استعدادهای خطه فوتبال خیز خوزستان کمک شایانی باشد.

نیکولیچ از جمله مربیان سازنده در باشگاه فولاد خوزستان بوده که حسین کعبی، ایمان مبعلی، پژمان منتظری، میلاد زنیدپور، حجت چهارمحالی ، مهدی چمن آرا و... از جمله شاگردان این مربی کروات به شمار می روند.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: