برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/آتشی: نتوانستیم مانع استرس بازیکنان شویم/ باید خودمان باشیم

سرپرست تیم بسکتبال سه نفره کشورمان از عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار برابر مصر رضایت داشت هر چند که اعتقاد دارد تلاش‎ها برای کاهش استرس بازیکنان بی اثر بود.

عنایت الله آتشی پس از برگزاری نخستین دیدار تیم بسکتبال سه نفره کشورمان در بازی‎های المپیک نوجوانان که با پیروزی مقابل مصر همراه بود، در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور اظهارداشت: بازی خوبی داشتیم البته با توجه به اینکه نخستین بازی ما در این رقابت‏ها بود. آنهم در زمینی که تجربه بازی در آن را نداشتیم و همچنین در شرایط آب و هوایی بد سنگاپور.

وی با اشاره به استرسی که بازیکنان پیش از بازی داشتند، تصریح کرد: تلاش زیادی کردیم تا با ارائه صحبت‎های لازم این اضطراب را کاهش دهیم. اما درنهایت نتوانستیم مانع آن شویم. از طرفی تمرینات تیم در سالن سرپوشیده برگزار شده باشد اما دیدار ما در فضایی باز و شرجی انجام شد.

سرپرست تیم بسکتبال سه نفره گفت: با این همه اگر بازیکنان با غلبه بر استرس خود، دقت بیشتری به خرج می‎دادند می‌توانستند بهتر از این بازی کنند.

آتشی یادآور شد: تا جایی که به من یه باید دارم بسکتبال ایران در رده ملی بردی مقابل مصر نداشته است. پیروزی امروز تیم بسکتبال سه نفره نخستین برد ایران برابر مصر محسوب می‎شود.

تیم بسکتبال سه نفره کشورمان دومین دیدار خود در بازی‏های المپیک نوجوانان را باید مقابل لیتوانی برگزار کند.

سرپرست تیم بسکتبال سه نفره در مورد دیدار با این تیم اروپایی گفت: شناختی از حریف دوم خود نداریم اما همین بس که لیتوانی پایگاه بسکتبال دراروپا است. بسکتبالیست‎های این کشور فیزیک خوبی دارند. اولین بازیکن اروپایی که وارد NBA شد از لیتوانی بود. در مجموع باید  مقابل این تیم بسکتبال خودمان را بازی کنیم.

آتشی در پایان ابراز امیدواری کرد که تیم بسکتبال سه نفره ایران جزو دو تیم اول گروه خود در مرحله مقدماتی شود تا بتواند  برای قرار گرفتن در جمع 8 تیم برتر پایانی شانس داشته باشد.

نخستین دوره بازی های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می رسد.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: