برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حمید استیلی:مستحق شکست برابر سپاهان نبودیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر با بیان اینکه از عملکرد بازیکنانش راضی است ولی از نتیجه بدست آمده رضایت ندارد، تیمش را مستحق شکست برابر سپاهان ندانست.

به گزارش‌ خبرنگار مهر، حمید استیلی پس از شکست تیمش برابر سپاهان ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت: طوری برنامه‌ریزی کرده بودیم که مانع از ارسال از جناحین تیم سپاهان شویم و با تکیه بر ضد حملات به نتیجه دلخواه دست یابیم اما روی ضربه ایستگاهی خطرناک، بازیکن خارجی سپاهان که به تازگی وارد زمین شده بود، توسط مدافعان ما خوب یارگیری نشده بود تا گل برتری حریف روی اشتباه نفرات ما به ثمر برسد.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنان تیمش اظهار داشت: تیم کم کم به شرایط مطلوب نزدیک می‌شود، ضمن اینکه با اضافه شدن بازیکنان مصدوم، شرایطمان بهتر خواهد شد. البته در مجموع از نتیجه بدست آمده در این دیدار راضی نیستم زیرا ما در این دیدار مستحق شکست نبودیم و باید با امتیاز اصفهان را ترک می‌کردیم.

وی با بیان اینکه تیمش در دیدار با صنعت نفت و صبا مستحق پیروزی بود، با اشاره به اینکه نمی‌توان از امروز گفت چه تیمی شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد، اضافه کرد: ازمسئله عجیب برای من در این دیدار حضور تماشاگران کم در ورزشگاه بود که به نظرم نبودن بازیکنان بومی در تیم سپاهان عامل کاهش تعداد تماشاگران شده است.

استیلی در پایان گفت: ثبات مدیریت و حفظ استخوانبدی تیم یکی از عوامل موفقیت سپاهان در سال‌های اخیر است که این مسائل در استقلال و پرسپولیس دیده نمی‌شود. سپاهانی‌ها حتی بهترین بازیکنان فصل گذشته لیگ را برای تقویت تیم خود جذب کرده‌اند و در آینده شاهد نتایج بهتری از این تیم در لیگ برتر خواهیم بود.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شاهین بوشهر در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر که شنبه شب در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد، با برتری یک بر صفر سپاهان به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: