برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تومباکوویچ :قضاوت داور دیدار با استقلال عالی بود/ با سفارش مدیرعامل بازیکن جابجا نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین هم به جمع منتقدان داوری لیگ ایران پیوست و گفت: تا به حال قضاوتی بهتر از قضاوت دیدار برابر استقلال ندیده ام!

به گزارش خبرنگار مهر، تومباکوویچ پس از تساوی شنبه شب مقابل استقلال تهران ضمن بیان این مطلب افزود: ما مقابل تیمی بازی کردیم که تماشاچیان بسیاری دارد و همیشه مدعی قهرمانی بوده است. با این حال در تمامی طول بازی ما حاکم مطلق زمین بودیم اما متاسفانه روی دو موقعیت دو گل بسیار عجیب خوردیم و من دیگر دوست ندارم راجع به آن صحبت کنم.

وی در مورد عملکرد داوری این دیدار گفت: من در مورد داوری نظر نمی دهم اما به نظر من داوری بسیار عالی بود و شما می توانید خودتان راجع به نظر من در مورد داوری قضاوت کنید.( با خنده)

سرمربی تیم استیل آذین در خصوص استفاده از علی کریمی در خط دفاع و اینکه گفته می شود به دلیل اختلاف شدید مدیرعامل باشگاه و علی کریمی وی مجبور شده است کریمی را در دفاع قرار دهد، گفت: متاسفانه در این چند هفته همیشه یکی از سئوالها همین بوده است. علی کریمی بازیکن بزرگی است و هیچکس نمی تواند منکر این قضیه شود ما با توجه به نیازی که به وی داشتیم او را در این پست قرار دادیم و هیچ ارتباطی هم نمی بینم که به خاطر اختلاف با مدیرعامل وی را در این پست قرار دهند.

تومباکوویچ در جواب سئوالی مبنی بر اینکه وی به دستور عوامل باشگاه علی کریمی را در پست دفاع قرار می دهد گفت: متوجه سئوال شما نمی شوم و جوابی برای شما ندارم. شما خودتان سئوال می کنید و خودتان جواب خود را می دهید من به عنوان سرمربی اختیار تام دارم و بازیکنم را با توجه به نیازی که دارم در پست های مختلف قرار می دهم. بنابراین فکر نمی کنم که با دخالت کسی بازیکنی را جابه جا کنم.

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین خاطرنشان کرد: این تفکر اشتباه متاسفانه چند هفته ای است که در بین خبرنگاران جا افتاده و آنها همیشه از من این سئوال را انجام می دهند و امیدوار هستم که در بازیهای آینده مجددا شاهد تکرار چنین سئوالی نباشم.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و استیل آذین در هفته چهارم لیگ برتر شنبه شب با تساوی 2 بر 2 در ورزشگاه آزادی به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: