برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نژاد زمانی در گفتگو با مهر:پیروزی برابر شهرداری آرامش را به مس کرمان بازگرداند

مدیرعامل باشگاه مس کرمان پیروزی برابر شهرداری را عامل بازگشت آرامش به این تیم دانست و گفت: پس از این پیروزی غرور بازیکنان بزرگترین دشمن ما خواهد بود.

فتح‌الله نژاد زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد پیروزی تیم فوتبال مس برابر شهرداری تبریز ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازیکنان ما در این دیدار بخشی از توانایی خود را به نمایش گذاشتند ولی باید مواظب باشند زیرا این اولین و آخرین بازی ما در لیگ برتر نیست.

وی با بیان‌ اینکه بازیکنان باید برای موفقیت دستورات کادر فنی را در بازی آینده هم اجرا کنند، افزود: پس از این پیروزی غرور بازیکنان بزرگترین دشمن ما خواهد بود اما آنها باید این بازی را فراموش کرده و به فکر موفقیت در بازی‌های آینده باشند.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند موفقیت مس ادامه داشته باشد؟، اظهار داشت: تداوم موفقیت مس به عوامل متعدد بستگی دارد، حمایت‌‎ مسئولان، داشتن تیم بیرونی قدرتمند و هماهنگی بین کادرفنی، بازیکنان و هواداران که نبود یکی از این عوامل می‌تواند به تاثیر منفی در تیم بگذارد.

وی با تمجید از عملکرد "ادینهو" در دیدار با شهرداری تاکید کرد: انگیزه بالای بازیکنان جوان و تجربه نفراتی همچون ادینهو می‌تواند به ما کمک کند در بازی‌های آینده هم نتایج خوبی را کسب کنیم. امیدوارم هماهنگی کامل بین کادرفنی و بازیکنان همچنان ادامه داشته باشد تا موفقیت آینده تیم تضمین شود.

نژاد زمانی پیروزی برابر شهرداری را لطف خدا دانست و گفت: این پیروزی آرامش را به تیم بازگرداند تا بازیکنان تیم با قدرت و روحیه مضاعف در بازی‌های آینده به میدان بروند.

دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و شهرداری تبریز در چارچوب هفته چهارم رقابت‌‎های لیگ برتر که جمعه شب در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار شد، در نهایت با برتری 5 بر 2 تیم مس کرمان به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: