برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برخي بازيكنان به جاي پول، مسكن گرفته‌اند / مصاحبه خنثای سرپرست استیل آذین در قبال دردانه هدایتی : كريمي در صورت مصاحبه عليه مديريت اشتباه كرده است

سرپرست تيم فوتبال استيل‌آذين گفت: اگر علي كريمي عليه مديرت باشگاه مصاحبه كرده است كاري غيرحرفه‌اي انجام داده و اين كار در چارچوب حقوق يك بازيكن تعريف نشده است.

صادق درودگر در مورد تساوي 2 بر 2 استيل آذين مقابل استقلال اظهار داشت: هر تيمي در بازي‌هايش يك برد و يك مساوي به دست بياورد، در پايان ليگ قهرمان مي‌شود. ما 2 برد و 2 مساوي كسب كرديم و در كورس قهرماني هستيم.
وي در مورد اظهارنظر كريمي در مورد مديرعامل باشگاه گفت: از اين مورد بي‌اطلاع هستم و چند روز گذشته رسانه‌ها و سايت‌هاي مختلف را نديدم. در اين مورد تحقيق مي‌كنم و اگر موردي بود در مورد آن نظرم را اعلام خواهم كرد.
درودگر افزود: در يك تيم هر كسي بايد در حد و اندازه‌‌ها و جايگاهش عمل كرده و وظايفش را شناخته و عملكرد مطلوبي داشته باشد و بر اساس آن عمل كند.
وي تأكيد كرد: از اختيارات بازيكن در چارچوب زمين تمرين و انجام بازي است و در مورد مديريت، هيأت مديره و مالك باشگاه نظرش را مي‌دهد.
درودگر با اشاره به اينكه اگر كريمي نظري در مورد مديريت داده و مصاحبه‌اي كرده است كاري غيرحرفه‌اي انجام داده است و اين كار در چارچوب حقوق يك بازيكن تعريف نشده است؛ ادامه داد: اگر اين كار انجام شده باشد غلط است.
وي در مورد پرداخت قرارداد بازيكنان تيمش گفت: به نظرم در بين باشگاه‌ها تا به حال فقط استيل‌آذين 40 درصد قرارداد بازيكنانش را پرداخت كرده است. البته برخي بازيكنان درخواستشان اين بود كه به جاي پول مسكن بگيرند.
سرپرست استيل آذين ادامه داد: در مورد مربيان نيز كارشان انجام شده است و مشكل مالي نداريم و براي گرفتن اسپانسر نيز تلاشمان را مي‌كنيم.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: