برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غير بومي بودن بازيكنان سپاهان در كمبود تماشاگران دخالت دارد

سرمربي تيم فوتبال شاهين گفت: يكي از عواملي كه تماشاگران اصفهاني اندكي به ورزشگاه فولادشهر مي‌آيند وجود بازيكنان اندك بومي است.
حميد استيلي پس از شكست يك بر صفر شاهين برابر سپاهان اظهار داشت: ما قبل از آغاز بازي مي‌دانستيم كه بازي سختي در پيش خواهيم داشت و سپاهان با بازيكنان بزرگ خود توانست پيروز ميدان شود.
وي با ابراز رضايت از بازيكنان شاهين خاطرنشان كرد: بازيكنانمان در صحنه‌هاي مختلف توانستند سپاهاني‌ها را مهار كنند، اما در صحنه‌اي كه منجر به گل شد مدافعان بازيكن حريف را رها كردند و وي توانست دروازه ما را باز كند. در هر صورت اين پيروزي را به تيم سپاهان و قلعه‌نويي تبريك مي‌گويم.
سرمربي شاهين خاطرنشان كرد: آب و هواي بوشهر نسبت به اصفهان بسيار متفاوت است و اختلاف دماي 20 درجه‌اي باعث شد بازيكنان شرايط متفاوتي را تجربه كنند و بر عملكرد آنها تأثير بگذارد. بازيكنانمان با جان و دل بازي كردند و اميدوارم در ديدار آينده بتوانيم به پيروزي دست يابيم.
استيلي در مورد نتايج به دست آمده شاهين عنوان كرد: از نتايج به دست آمده در هفته‌هاي گذشته راضي هستم، اما از لحاظ فني بايد تلاش خود را بيشتر كنيم و بازي به بازي بهتر مي‌شويم. در مقابل تيم‌هاي صبا و صنعت نفت مي‌توانستيم به پيروزي دست يابيم، اما در اين ديدار سپاهان قدرتمند بازي كرد و توانست پيروز ميدان شود.
وي در مورد قهرمان دهمين دوره ليگ برتر تصريح كرد: هنوز زود است كه درباره قهرمان رقابت‌ها صحبت كرد، اما به نظر من سپاهان تيم بسيار خوبي دارد و با توجه به ثبات در مديريت و بازيكنان توانسته عملكرد خوبي در ليگ از خود به نمايش بگذارد.
سرمربي شاهين با اشاره به بازيكنان غيربومي سپاهان تأكيد كرد: تيم فوتبال سپاهان بهترين بازيكنان تيم‌هاي مختلف را جذب كرده است و يكي از عواملي كه تماشاگران اصفهاني اندكي به ورزشگاه فولادشهر مي‌آيند وجود بازيكنان اندك بومي است.
وي درباره سطح ليگ دهم يادآور شد: تمامي تيم‌هاي حاضر در اين دوره با آمادگي وارد فصل شدند و نسبت به سال گذشته رقابت‌ها از ابتدا جذاب‌تر آغاز شده است.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: