برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صنعتكاران: كادر فني تيم‌هاي كشتي وظيفه حساسي را پيش رو دارند

ورزش. كشتي. صنعتكاران
تهران - نايب رييس فدراسيون كشتي كشورمان در آستانه انتخاب و معرفي آزاد و فرنگي كاران اعزامي به رقابت‌هاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو گفت: مربيان تيم‌هاي ملي، مسئوليت حساس و سنگيني را در انتخاب برترين كشتي گيران حاضر در اردوهاي آماده‌سازي بر عهده دارند.

محمدعلي صنعتكاران روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: كادر فني تيم‌هاي ملي كشتي آزادوفرنگي درحال حاضر بايد نتيجه ماه‌ها تلاش و سرمايه‌گذاري در اردوهاي آماده‌سازي و همچنين حضور در تورنمنت‌هاي بين المللي را با انتخاب برترين نفرات اعزامي به رقابت‌هاي جهاني مسكو بگيرد.

وي افزود: حال و هواي مسابقات جهاني وهمچنين اعتبار و جايگاه اين ميدان بزرگ بين‌المللي با هيچ ميدان ديگري قابل قياس نيست كه همين موضوع حساسيت و اهميت انتخاب و آماده‌سازي تيم‌هاي ملي را براي ما دوچندان مي‌كند.

نايب رييس فدراسيون كشتي كشورمان خاطرنشان كرد : البته من و رييس فدراسيون نيز نظارت دقيقي بر اين انتخاب خواهيم داشت و به محض ارايه فهرست پيشنهادي كشتي گيران از سوي كادر فني تيم‌هاي ملي، نشستي براي نهايي كردن آن برگزار خواهيم كرد.

صنعتكاران شرايط آزاد و فرنگي كاران كشورمان در رقابت‌هاي جهاني ‪۲۰۱۰‬ مسكو را به مراتب سخت تر از سال گذشته دانست و گفت: رقابت‌هاي جهاني امسال از چند جنبه از اهميت و دشواري بيشتري نسبت به سال گذشته برخوردار است.

وي ادامه داد: در وهله اول بايد به اين موضوع توجه كرد كه روس‌ها ميزبان پيكارهاي جهاني امسال هستند و با توجه به اين كه روس‌ها قهرمان چندين دوره جهان و المپيك به حساب مي‌آيند مطمئنا امسال به هيچ حريفي در خاك خود رحم نخواهند كرد.

نايب رييس فدراسيون كشتي افزود : ضمن اينكه ما در رقابت‌هاي جهاني ‪۲۰۰۹‬ دانمارك به عنوان نايب قهرماني كشتي فرنگي و سومي كشتي آزاد دست يافتيم كه همين مساله باعث مي‌شود كه حريفان صاحب نام دنيا ، روي تيم ما حساب ويژه‌اي باز كنند و امسال كار ما را براي حفظ و ارتقاي اين عناوين دشوارتر سازند.

صنعتكاران ايراز اميدواري كرد كه كادر فني تيم‌هاي ملي كشتي آزاد و فرنگي با در نظر گرفتن تمامي جوانب امر به انتخاب نفرات اعزامي بپردازند و كشتي گيراني را در رقابت‌هاي جهاني مسكو به ميدان بفرستند كه به واقع بتوانند از نام و جايگاه كشتي ايران دفاع كنند.

تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: