برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:انتقاد شدید صمیمی از فدراسیون دوومیدانی/ جواب ورزشکاران را نمی‌دهند

مربی پرتاب دیسک ایران با گلایه از سیاست کاری فدراسیون دوومیدانی،گفت: فدراسیون تنها برخی از ورزشکاران را می‌بیند و آنهایی که در شهرستان‌ها هستند، دیده نمی‌شوند.

عباس صمیمی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب، گفت: در فدراسیون دوومیدانی مشخص نیست چه کسی کار می‌کند. کارمندان جواب ورزشکاران را نمی‌دهند و با ما بی مهری می‌کنند.

وی با بیان اینکه شاگردانش با سهل انگاری‌های کارکنان فدراسیون دو سفر تدارکاتی را از دست داده‌اند، افزود: باید تعامل وجود داشته باشد درغیر این صورت در چنین اتفاقاتی این ورزشکار است که آسیب می‌بیند نه مربی و نه فدراسیون و متاسفانه این تعاملات طرفین در این چند ماهه کمتر شده و مشکلات فدراسیو دوومیدانی بیش از پیش شده است.

مربی نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا، خاطرنشان کرد: شاگردان من مسابقه در آلمان را پیش رو دارند اما هنوز در دریافت روادید آنها تردید دارم. مطمئنا دریافت روادید برای ورزشکار نباید برعهده من مربی باشد اما ظاهرا سیستم این طور شده است. مطمئنا این سیستم راه به جایی نمی‌برد.

وی با بیان اینکه نمی‌توان به این شکل با فدراسیون دوومیدانی کار کرد، ادامه داد: این وضعیت را پیش از بازیهای آسیایی گوانگجو قبول نمی‌کنم. متاسفانه فدراسیون تنها برخی از ورزشکارانی را که در تهران ساکن هستند را می‌بیند و آنهایی که در شهرستان‌ها هستند دیده نمی‌شوند.

صمیمی افزود: به ما می‌گویند برای گوانجو برنامه بدهیم و می‌دهیم، اما ظاهرا این مسئله یک رد گم کردن است زیرا از دست دادن مسابقه ورزشکار برای مسئولین فرقی نمی‌کند. آن وقت در زمان بازیها مهربان شده و اگر نتیجه نگیری ورزشکار و مربی مقصر شناخته می‌شوند.

وی تاکید کرد: امیدواریم مسئولین فدراسیون دوومیدانی این فدراسیون را به جایی که شایسته آن است برسانند. متاسفانه ما ضعف‌های عمده‌ای در مدیریت داریم که برای موفقیت باید آنها برطرف شوند.

مربی پرتاب دیسک ایران با مثبت ارزیابی کردن مهم ترین حریف شاگردانش، گفت: پرتاب‌های احسان در تورهای اروپایی نشان از آمادگی خوب او دارد. حدادی بهترین پرتابگرآسیا و جزء برترین‌های جهان است. مطمئنا با پرتاب 63 متری او نمی‌توان روی عملکردش قضاوت کرد زیرا حدادی خود را برای حضور در رقابت‌های جام جهانی آماده می‌کند.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: