برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/قادریان برای مدال برنز تلاش می کند / دست خمسه از مدال کوتاه ماند

نمایندگان کشتی کشورمان با نتایجی که در پیکارهای صبح امروز کسب کردند از راهیابی به دیدار نهایی مسابقات کشتی فرنگی بازیهای المپیک نوجوانان بازماندند.

به گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور، نمایندگان کشتی فرنگی کشورمان امروز در اوزان 42 و 69 کیلوگرم به روی تشک بازیهای المپیک سنگاپور رفتند. مهرداد خمسه، نماینده وزن 42 کیلوگرم کشورمان در نخستین مسابقه خود با نتیجه 3 برصفر مغلوب حریفی از قزاقستان شد، در دومین مسابقه با امتیاز ضربه فنی از سد محمود حسین از مصر گذشت تا برای صعود به دیدار رده بندی چشم به کشتی آخر خود با "پنا فلور" از کوبا داشته باشد.

خمسه در این مسابقه نیز راه به جایی نبرد و با نتیجه 3 برصفر شکست خورد تا عصر امروز یکشنبه برای عنوان پنجم و ششمی المپیک به مصاف "پیلامی" از اکوادور برود.

یوسف قادریان، کشتی گیر نوجوان کشورمان در وزن 69 کیلوگرم پس از پیروزی 2 بریک مقابل "عبدالکریم اوآکالی" از الجزایر به مصاف "گدیک موسی" از ترکیه رفت و در حالیکه با نتیجه 3 برصفر از این حریف پیش بود، ضربه فنی شد. قادریان در سومین مسابقه خود در دو تایم احمد درویش از سوریه را شکست داد تا امیدوار به صعود به مرحله بعد شود.

با نتایجی که در این گروه رقم خورد، قادریان شانس دستیابی به مدال طلا را از دست داد تا عصر امروز برای کسب مدال برنز به دیدار "نداش کوسکی" از بلاروس برود. دیدارهای فینال و رده بندی وزن 69 کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی بازیهای المپیک نوجوانان  عصر امروز در سالن ICC شهر سنگاپور برگزار خواهد شد.

نخستین دوره بازی های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می رسد.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: