برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کمانگیری روی اسب جهان/کمانداران روی اسب ایران 6 مدال طلا، نقره و برنز کسب کردند

اولین روز از ششمین دوره مسابقات کمانگیری روی اسب جهان در کره جنوبی با کسب 6 مدال طلا، نقره و برنز برای نمایندگان ایران به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین روز از ششمین دوره مسابقات کمانگیری روی اسب قهرمانی جهان از روز گذشته با حضور کمانداران 20 کشور در "سوکچو" کره جنوبی آغاز شد که در این روز نمایندگان کشورمان در سبک های مختلف صاحب 6 مدال شدند.

در این روز احمد کاظمی در سبک دو شوت در میان 45 تیرانداز اولین مدال طلای ایران را از آن خود کرد. مهدی صفایی هم به نشان نقره و حسین معتضدی کیانی به مدال برنز رسید.

در بخش تیمی این ماده تیم اول ایران با ترکیب احمد نباتی و حسین معتضدی به نشان طلا رسید و تیم دوم ایران با ترکیب احمد کاظمی و مهدی صفایی مدال نقره را ازآن خودکرد.

در سبک 5 شوت حسین معتضدی کیانی به مدال برنز بسنده کرد.  در سبک یک تیر و سبک 5 تیر مهدی صفایی و علی قورچیان از ایران به مقام های چهارمی رسیدند.

امروز یکشنبه در ادامه رقابتهای جهانی شرکت کنندگان در سبک "موگو" مسابقه خواهند داد. در این سبک نماد یک قو سوار بر یک اسب در مسیر مسابقه حرکت می کند که تیراندازان باید این هدف را در حال حرکت نشانه بگیرند.

ششمین دوره مسابقات کمانگیری روی اسب قهرمانی جهان از تا 27 مردادماه در شهر "سوکچو" کره دنبال می شود. کمانداران کشورمان در دوره قبل این رقابتها به یک مقام سومی و ششمی رسیده بودند.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: