برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدی در گفتگو با مهر:نگاه‌ها نسبت به تیم‌های ایران مثبت شده است/ با آمادگی کامل به ازبکستان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان عملکرد بسیار خوب تیم‌های پایه ایران در مسابقات مختلف را عامل جلب نظر مثبت ‌مسئولان تیم‌های ‌پایه در قاره آسیا، حتی مسئولان تیم‌های اروپایی و آفریقایی برشمرد.

اکبر محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دیدارهای این تیم در اردوی آلمان ضمن بیان مطلب فوق گفت: در آن اردو بخوبی توانستیم شرایط تمام بازیکنان را بررسی کرده و ترکیب تیم و زوج‌های مکمل و موفق بازیکنان را شناسایی کردیم. این اردویی‌استثنایی برای ما بود و باید از زحمات فدراسیون فوتبال، کمیته تیم‌های ملی و کمیته‌جوانان برای برگزاری آن تشکر کنم.

وی در مورد اینکه ضعیف بودن حریفان عامل پیروزی‌های پرگل ایران در آن دیدارهای تدارکاتی بوده، افزود: بدون توجه به نتایج سعی می‌کردیم در دیدارهای تدارکاتی برنامه‌های تاکتیکی‌مان را مرور کنیم. شکل دادن به دفاع تیمی، حفظ توپ، استفاده از تمام نقاط زمین و برنامه‌های مختلف گلزنی، بخشی از برنامه‌های تاکتیکی ما بوده که در این دیدارها بخوبی مرور شد.

سرمربی تیم فوتبال زیر 16 سال در مورد دیدار با تونس، تیم سوم آفریقا، اضافه کرد: پیش از آن دیدار، همه تونس را قدرتمندترین تیم حاضر در تورنمنت چهارجانبه اردن می‌دانستند اما شکست سنگین این تیم برابر ما باعث شد، نگاه‌ها نسبت به تیم ایران تغییر کرده و احترامی که به تیم ما گذاشته شد، صد برابر شد.

محمدی با بیان اینکه عملکرد خوب تیم‌های پایه ایران در سال‌های گذشته نظر مثبت مسئولان تیم‌های پایه آسیا حتی قاره اروپا و آفریقا را به خود جلب کرده، در مورد دیدار با عراق که شباهت بسیاری به تیم سوریه دارد، تصریح کرد: در آن دیدار بازیکنان عراق به ارائه ضدفوتبال و بازی خشن روی آوردند، حتی می‌توانستیم برنده شویم اما در نهایت بدون توجه به نتیجه تساوی به دست آمده، این مسابقه به ما کمک کرد تا در چنین شرایطی بازیکنان مورد آزمایش قرار بگیرند.

وی اضافه کرد: حضور در تورنمنت اردن محاسن و دستاوردهای زیادی برای ما داشت که یکی از آنها مقابله با ضد فوتبال تیم‌های عربی است که با توجه به حضور دو تیم سوریه و اردن در گروه ما، راه مقابله با این تاکتیک را در دیدارهایی مهم بخوبی تجربه کردیم.

سرمربی تیم فوتبال زیر 16 سال در پایان گفت: از همین فردا باید برای کسب نتایج قابل قبول و رسیدن به موفقیت نهایی، تمرینات‌مان فشرده‌تر برگزار شود تا بتوانیم با درس گرفتن از بازی‌های گذشته، استفاده مناسب از تجربیات بازی‌های دوستانه و شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم با آمادگی کامل به ازبکستان برویم.

تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان خود را برای حضور در مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا که 2 تا 16 آبان 1389 در شهر تاشکند ازبکستان برگزار می شود، آماده می کند. این تیم که قهرمان دوره گذشته این رقابت‌هاست در گروه B مرحله نخست با تیم‌های سوریه، کره شمالی و عمان همگروه است.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: