برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کریمی در جمع خبرنگاران:بازیکن خوب گرفتن ملاک مدیریت خوب نیست/ روی بی دقتی گل خوردیم

مدافع تیم فوتبال استیل‌آذین گفت: هنوز هم اعتقاد دارم مالک باشگاه استیل‌آذین باید در خصوص مدیرعامل باشگاه تجدید نظر کند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی کریمی پس از تساوی تیمش در بازی شنبه شب مقابل استقلال تهران گفت: در مجموع هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند اما متاسفانه روی بی‌دقتی در دقیقه 90 گل خوردیم و بازی برده را با تساوی عوض کردیم. بازیکنان ما اگر دقت بیشتری می‌کردند می‌توانستیم برنده بازی باشیم. ضمن اینکه داور بازی آنطور که باید قضاوت نکرد و اشتباهاتی در کارش دیده می‌شد.

وی در خصوص درگیری‌هایی که در جریان بازی رخ داد، اظهار داشت: این اتفاقات و درگیری‌ها در زمین مسابقه طبیعی است. درگیری‌هایی که مشکل خاصی به وجود نمی‌آورد چراکه در همان زمین بازی همه‌چیز تمام می‌شود.

کریمی که بتازگی صحبت‌هایی در خصوص مدیرعامل باشگاه استیل‌آذین انجام داده بود، در خصوص این صحبت‌ها گفت: هنوز هم روی حرفم هستم. معتقدم مالک باشگاه باید شخصی را به عنوان مدیرعامل انتخاب کند که توانایی انجام کار داشته باشد. بازیکن خوب گرفتن، ملاکی برای خوب بودن مدیرعامل نیست.

این بازیکن در این خصوص افزود: مدیرعامل خوب باید بتواند در تمام زمینه‌‌ها هماهنگی‌های لازم را انجام بدهد و ارتباط خوبی با بازیکنان داشته باشد. بنابراین مالک استیل‌آذین باید در مورد مدیرعامل باشگاه در تصمیمش تجدید نظر کند.

علی کریمی این صحبت‌ها را در حالی دوباره مطرح کرد که مسئولان باشگاه استیل‌آذین هنوز تصمیمی در خصوص اظهارات این بازیکن اتخاذ نکرده‌اند.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: