برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/افشارزاده: فقط در صورت تاييد سازمان، از لباس‌هاي ارسالي فدراسيون فوتبال استفاده مي‌كنيم

بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به سنگاپور درباره اينكه آيا امروز تيم فوتبال نوجوانان ايران با لباس جديد برابر گينه نو به ميدان مي رود يا نه عنوان كرد: ما تابع سياست هاي سازمان تربيت بدني هستيم و تصميم گيري در خصوص لباس تيم بانوان با سازمان است.

وي با بيان اينكه كلاه ها و لباس هاي جديد اين تيم از سوي فدراسيون به سنگاپور ارسال شده تاكيد كرد: از آنچه كه سازمان اعلام كرده تبعيت مي كنيم و اگر قرار است لباس ها تغيير كند بايد سازمان تربيت بدني اين موضوع را تاييد كند.

افشارزاده ادامه داد: به لباسي كه از سوي فدراسيون فرستاده شده نمي توانيم استناد كنيم. پوشيدن لباس جديد مستلزم هماهنگي سازمان و فدراسيون فوتبال است و ما هر چه اين 2 نهاد تصميم بگيرند و بر سر آن به توافق برسند را قبول مي كنيم.

دبيركل كميته ملي المپيك تصريح كرد: اگر تا قبل از بازي نظر سازمان به ما اعلام نشود با همان لباس قبلي به ميدان مي رويم.

افشارزاده درپاسخ به اين موضوع كه فيفا در روز بازي با تركيه به اين لباس ها ايراد گرفته اظهار داشت: اگر فيفا امروز هم مخالفت كند، بازي نمي كنيم و از حضور در زمين امتناع خواهيم كرد.


به گزارش خبرنگار اعزامي فارس لباس جديدي كه فدراسيون براي بازي امروز در نظر گرفته همان لباسي است كه مرضيه اكبرآبادي معاون امور بانوان سازمان تربيت بدني پيش از اين با آن مخالفت كرده و تاكيد كرده بود كه اجازه نمي دهد تيم ايران اين لباس و كلاه را برتن كند. با اين حال فيفا در بازي گذشته به كلاه تيم ايران ايراد گرفت تا فدراسيون مجبور شود كلاه و لباس قبلي را براي بازي با گينه نو كه ساعت 18 امروز به وقت محلي(14:30به وقت ايران) برگزار مي شود را در نظر بگيرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: