برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرداخت حقوق به ملي‌پوشانمسابقات انتخابي كاراته‌كاران اعزامي به صربستان 4 شهريور انجام مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس، شهاب سلطاني گفت: قرار است روز سه شنبه اردوي جديد تيم ملي آغاز شود و 18 بازيكن در اردوها حاضر شوند.ضمن اينكه عليرضا اجدادي به دليل مصدوميت اردوهاي تيم ملي را از دست داده است.
وي با تاكيد بر اينكه تيم ملي ديگر انتخابي نخواهد داشت افزود: سه شنبه نفرات خط خورده به اردو باز مي گردند و روز 4 شهريور انتخابي نهايي براي مسابقات صربستان انجام خواهد شد.
سلطاني افزود: در مدت برگزاري اردوها، تنها 2 مشكل كوچك داشتيم و به جز آنها تمامي مسائل به خوبي پيش رفته است كه خوشبختانه با پيگيري پناهي اين مشكلات هم حل خواهد شد.
وي با تاكيد بر اينكه به زودي قرار است حقوق ملي پوشان پرداخت شود، گفت: با هماهنگي فدراسيون قرار است در شهريور ماه به سه مسابقه خوب اعزام شويم. در حال حاضر سفر تيم ملي به فنلاند در حال پيگيري است و به احتمال فراوان روزهاي 13 و 14 شهريور در اين كشور خواهيم بود.
سلطاني ادامه داد: قرار است سطح مسابقات جام وحدت و دوستي را ارزيابي كنيم، اگر در اين جام تيم هاي قدرتمندي حاضر شوند تيم ملي ايران هم شركت مي كند، در غير اينصورت در همان زمان راهي مسابقات جايزه بزرگ آذربايجان مي شويم.
وي خاطرنشان ساخت: در روزهاي 27 و 28 شهريور مسابقات جايزه بزرگ آلمان را نيز در پيش داريم كه از بين اين مسابقات و جام آذربايجان يكي را انتخاب مي كنيم.
سلطاني با تاكيد بر اهميت مسابقات جهاني صربستان گفت: مسابقات جهاني بزرگسالان علاوه بر اينكه در بالاترين سطح برگزار مي شود امسال در 5 وزن انجام خواهد شد.پيش از اين رقابت ها در 8 وزن صورت مي گرفت؛ اما حالا اين مسابقات تنها در 5 وزن انجام مي شود و اين مساله كار ورزشكاران را سخت تر خواهد كرد.
وي گفت: مسئول اين تيم من هستم و بعدها بايد پاسخگو باشم از همين رو براي هماهنگي بازيكنانم در كوميته تيمي نياز به ددار تداركاتي داريم كه مطمئن هستم فدراسيون پيگر سفر هاي تيم ملي خواهد بود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: