برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/كياني: از اين بهتر هم خواهيم شد

ابولقاسم كياني در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به سنگاپور درباره پيروزي 27 بر 21 برابر مصر عنوان كرد: با توجه به شرايطي كه داشتيم، در اولين مسابقه، عملكرد خوبي از خود به نمايش گذاشتيم. در فاصله يك هفته مانده به مسابقات متوجه شديم بازي در فضاي باز برگزار مي شود و نه در سالن. بازي در هواي شرجي و گرم سنگاپور كار را براي ما دشوار كرده بود.

سرمربي تيم بسكتبال ايران عنوان كرد: تاكنون در اين زمين ها تمرين نداشتيم. سر و صدا و پخش موسيقي در هنگام مسابقات با صداي بلند، تمركز را از باريكنان و مربيان مي گيرد.

كياني تاكيد كرد: داور نيز 2 بار به ضرر ما سوت زد و در يكي از صحنه ها يك گل ما را قبول نكرد. روز گذشته اعلام كردند به خاطر جديد بودن قوانين ممكن است داوران اشتباهاتي داشته باشند. با وجود تمام اين شرايط خوب بازي كرديم و پيروز شديم.
وي گفت: آنچه خيلي راضي كننده بود، اين بود كه بازيكنان با غيرت و تعصب بازي كردند. اميدوارم اين روند همچنان ادامه داشته باشد.

كياني درباره ديدار فردا با ليتواني خاطر نشان ساخت: ليتواني تيم خوبي است كه در رده نوجوانان عنوان سومي جهان را در اختيار دارد.
سرمربي تيم بسكتبال در خصوص ديگر حريفان ايران، گفت: آرژانتين در سطح جهان صاحب عنوان است؛ ولي فكر نمي كنم پاناما حريف سرسختي باشد. اگر چه تمام بازي ها دشوار است.

كياني با بيان اينكه به دليل ناشناس بودن تيم ها قابل پيش بيني نيست كه ايران چه مقامي را به دست مي آورد، تصريح كرد: اين مسابقات براي اولين بار است كه برگزار مي شود، به همين دليل نمي توان پيش بيني كرد. زماني كه رقبا همديگر را مي شناسند نيز پيش بيني كار دشواري است.

اين مربي يادآور شد: در مسابقات جهاني عنوان و مقامي نداريم. در واقع، مثل فوتبال ايران و برزيل است كه تيم ملي فوتبال در آسيا صاحب عنوان مقام است؛ اما در جهان قهرماني ندارد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: