برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

واکنش مدیرعامل تراکتورسازی:دلیلی برای توجیه باخت وجود ندارد/ تراکتور همچنان یک مدعی است

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی گفت: با ایجاد پشتیبانی مالی خوب و شرایط روحی روانی مناسب برای بازیکنان، چه دلیلی می تواند باخت ما را توجیه کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین جعفری در خصوص شکست تراکتورسازی در بازی مقابل پاس همدان اظهار داشت: در اینکه کمالوند در کنفرانس خبری بعد از بازی مسئولیت باخت را برعهده گرفته و بازیکنان را در شکست سهیم دانسته است جای شبهه ای وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: شرایط به وجود آمده و تصمیم ابلاغی فدراسیون در تجدید بازی از دقیقه 32 و حضور نداشتن هواداران در استادیوم از سه بازی خانگی که پتانسیل مضاعف تیم تراکتورسازی در بازی ها بوده اند تا حدودی عرصه را برای تیم ما تنگ کرده بود.

جعفری افزود: باشگاه تراکتورسازی بسیار بزگ تر از این هاست که با مسائل اینچنینی نتواند مقابله نماید و هواداران مطمئن باشند تیم ما شرایط روبه رشد خود را پیش خواهد گرفت و در بازی مقابل ملوان آن هم با حمایت هواداران متعصب و پرشور خود نشان خواهیم داد که تراکتور همچنان یک مدعی است.

مدیرعامل تراکتورسازی تصریح کرد: محروم کردن تماشاگران پرشور تراکتور که با تشویق های خود در استادیوم تمامی کارشناسان فوتبال را انگشت به دهان گذاشته اند، بازی‌های ما را در خانه سرد و بی روح کرده است. با این حال بازی ملوان برای تراکتورسازی و هواداران آن روز بزرگی خواهد بود و همگان به قدرت واقعی تراکتور در آن بازی پی خواهند برد.

دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پاس همدان از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر شنبه شب به سود تیم میهمان به پایان رسید. آن هم در حالی که 32 دقیقه از این بازی جمعه شب برگزار شده بود.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: