برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/برنز سلیمانی قطعی شد/ مصاف با آمریکا برای صعود به فینال

عضو تیم تکواندو نوجوانان ایران با شکست نماینده ازبکستان مدال برنز خود را قطعی کرد و تا ساعاتی دیگر برای رسیدن به بازی نهایی با نماینده آمریکا پیکار می کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهربه سنگاپور، در آغاز رقابت های تکواندو اولین دوره بازی های المپیک نوجوانان محمد سلیمانی نماینده وزن 48- کیلوگرم ایران در اولین مبارزه مقابل "رسولف" از ازبکستان صاحب برتری 5 بر یک شد. "رسولف" که 10 سال است تکواندو را آغاز کرده دررقابت های انتخابی المپیک با کسب عنوان پنجم جواز حضور در سنگاپور را کسب کرده بود.

سلیمانی با این پیروزی به نیمه نهایی راه یافت ومدال برنز خود را قطعی کرد. او برای رسیدن به بازی نهایی باید با "انگلیش گریگوری" تکواندوکار سیه چرده آمریکا مبارزه کند. این آمریکایی که علاوه بر تکواندو، به فوتبال و بسکتبال نیز علاقه دارد ، مدت 11 سال است تکواندوکار کار می کند. او با کسب مدال برنز انتخابی المپیک راهی سنگاپور شده و مدتی قبل هم مدال طلای پان امریکن را کسب کرده است.

در قسمت پایین جدول هم  تکواندوکاران " آرژانتین" و "رژیم اشغالگر قدس" به نیمه نهایی راه پیدا کرده اند. دیدار سلیمانی و نماینده آمریکا ساعت 19 به وقت محلی (30/15) به وقت تهران برگزار خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: