برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شنای قهرمانی اروپا؛ قهرمانان چهار ماده دیگر مشخص شدند

رقابت های شنای قهرمانی اروپا با مشخص شدن نفرات برتر چند ماده دیگر پیگیری شد . در ادامه رقابت های شنای قهرمانی اروپا و در ماده 4 در 200 متر آزاد مردان ، تیم روسیه با ثبت زمان 7 دقیقه و 6 ثانیه و 71 صدم ثانیه بر سکوی نخست ایستاد و طلا گرفت ، آلمان با 1 ثانیه و 42 صدم ثانیه نشان نقره را تصاحب کرد و فرانسه با 2 ثانیه و 99 صدم ثانیه اختلاف نسب به تیم قهرمان ، به نشان برنز رسید.

در 50 متر قورباغه نیز فابیو اسکوتزولی از ایتالیا با زمان 27 ثانیه و 38 صدم ثانیه صاحب گردن آویز طلا شد ، دراگوس آگاچه از رومانی با 9 صدم ثانیه نشان نقره را به خود اختصاص داد و لنارت استکلنبرگ از هلند با 13 صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر نخست ، بر سکوی سوم قرار گرفت.

در 200 متر کرال پشت استانیسلاو دونتس از روسیه با ثبت زمان 1 دقیقه و 57 ثانیه و 18 صدم ثانیه عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد ، مارکوس روگان از اتریش با 13 صدم ثانیه اختلاف دوم شد و بنجامین استاسیولیس از فرانسه با 19 صدم ثانیه اختلاف نسب به نفر نخست به مقام سوم رسید.

و در 100 متر پروانه هم یوگنی کوروتیشکین از روسیه با زمان 51 ثانیه و 73 صدم ثانیه نشان طلا را بر گردن آویخت ، یوری ورلین دن از هلند با 9 صدم ثانیه اختلاف نقره گرفت و کنراد چرنیاک از لهستان با 43 صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر نخست به شان برنز رسید.
تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: