برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هدايتي بايد مديري بياورد كه ضعف‌ها را برطرف كند

علي كريمي پس از تساوي مقابل استقلال با نتيجه 2 بر 2، اظهار داشت: بازي بدي انجام نشد؛ اما اين نتيجه فقط به خاطر داور رقم خورد. استيل آذين در اين مسابقه، فوتبال قابل قبولي ارائه كرد؛ اما استقلال به لطف داور و در دقايق پاياني از شكست گريخت. مي‌توانستيم با حفظ گل در دقايق پاياني اين بازي با كسب 3 امتياز راهي رختكن شويم كه متاسفانه اين اتفاق نيفتاد.

وي درباره عملكرد بازيكنان استيل‌آذين گفت: قدر موقعيت‌هاي خود را ندانستيم؛ اما استقلالي‌ها بازي جوانمردانه‌ را رعايت نكردند. تنها در ايران است كه اين اتفاقات مي‌افتد. در هيچ كجاي دنيا وقتي دروازه‌بان يك تيم روي زمين مي‌افتاد، داور بازي را ادامه نمي‌دهد.

كريمي در خصوص حضورش در پست مدافع آخر گفت: بازيكن حرفه‌اي نبايد به تصميمات مربي اعتراض كند. بارها گفته و باز هم مي‌گويم با حضور در پست دفاع مشكلي ندارم. هر تصميمي كه سرمربي مي‌گيرد، مي‌پذيرم.

وي با انتقاد از شرايط مديريتي باشگاه استيل‌آذين، عنوان كرد: هيچ وقت حرفي كه زدم را تكذيب نمي‌كنم. حتما چيزي بوده كه اين مسائل را مطرح كردم. يك تيم نمي‌تواند فقط با در اختيار گرفتن بازيكنان بزرگ قهرمان شود. شرايط و امكانات بايد طوري به هم متصل باشند كه تيم به موفقيت برسد؛ اما متاسفانه استيل‌آذين تا به امروز اين شرايط را نداشته است.
كاپيتان تيم استيل‌آذين ادامه داد: اميدوارم رئيس باشگاه هر چه سريع‌تر فكري كند تا مشكلات ما برطرف شود. به اسم‌ها و پست‌ها كاري ندارم؛ اما آقاي هدايتي بايد كسي را بياورد تا با ايجاد فضا تيم قهرمان شود. اين تيم براي قهرماني بسته شده بود؛ اما كسب اين عنوان راحت و ساده نيست.
كريمي كه روي سخنش به مالك باشگاه استيل‌آذين بود، گفت: اگر آقاي هدايتي از اين تيم قهرماني مي‌خواهد، بايد بداند مديرعاملي را به اين تيم مي‌آورد كه بتواند ضعف‌ها را برطرف كند. مگر مي‌شود تماشاگر را با اجبار و با وعده كيك و سانديس به ورزشگاه‌ها بياوريم؟ اينها مثال است و فكر مي‌كنم مديريت روي اين مثال‌ها بايد فكر جدي كند.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: