برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

زنیدپور :می‌توانستیم برنده بازی باشیم/ زندی نمی بایست اخراج می شد

هافبک چپ پای استیل‌آذین گفت: اگر بخت با ما یار بود می‌توانستیم در دیدار با استقلال برنده از زمین خارج شویم.

میلاد زنیدپور  با اشاره به تساوی مقابل تیم فوتبال استقلال تهران گفت: دو تیم بازی خوبی انجام دادند اما این ما بودیم که موقعیت‌های بیشتری روی دروازه استقلال خلق کردیم. اگر دقت بیشتری داشتیم و اگر کمی شانس با ما یار بود، می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

هافبک تیم فوتبال استیل‌آذین در ادامه اظهار داشت: عادت ندارم درباره داوری نظر بدهم اما متاسفانه داور بازی هم چند اشتباه داشت که اگر این اشتباهات رقم نمی‌خورد نتیجه چیز دیگری بود. علاوه بر این بازیکنان استقلال گل اول خود را در حالی به ثمر رساندند که بازی جوانمردانه را رعایت نکردند. نشاط جو احساس ناراحتی می‌کرد اما استقلالی‌ها بی‌توجه به این مسئله گل اول خود را به ثمر رساندند.

وی افزود: اگر در دقایق پایانی مدیریت بهتری به خرج می‌دادیم، بی‌شک برنده بازی بودیم و حالا افسوس امتیازات از دست رفته را نمی‌خوردیم. با این حال هنوز ابتدای لیگ هستیم و فرصت زیادی برای جبران این نتیجه داریم.

زنیدپور که در نیمه دوم تعویض شد و جای خود را به عشوری‌زاد داد، تصریح کرد: مربی تیم با این تعویض دنبال حفظ نتیجه بود و من هم به تصمیم ایشان احترام گذاشتم. هرچند متاسفانه نتوانستیم از 3 امتیاز خود دفاع کنیم.

این بازیکن در خصوص اخراج فریدون زندی اظهار داشت: نمی‌گویم کار زندی در بلند کردن میداودی درست بود اما حداقل داور می‌توانست ملایم‌تر برخورد کند و کارت زرد به این بازیکن نشان دهد.

دیدار دو تیم استقلال و استیل‌آذین شنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: