برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دبير كميته تحقيق و تفحص از سازمان تربيت‌بدني:هر قضاوتي قبل از جمع‌بندي نهايي عجولانه و ناقص است

به گزارش خبرنگار ورزشي فارس،‌ دبير كميته هيات تحقيق و تفحص از سازمان تربيت بدني با تاكيد بر لزوم تكميل اطلاعات و فراهم شدن فرصت دفاع براي مسئولين سابق سازمان، گفت: تا قبل از جمع‌بندي نهايي تحقيق و تفحص، هر قضاوتي در اين باره كاري عجولانه و ناقص خواهد بود.
حسن ملك‌محمدي اظهار داشت: بايد در قضاوت‌ها و اظهارنظرهاي خود رضايت خداوند و رعايت حقوق و شأن بندگان خدا را مدنظر داشته باشيم. در موضوع تحقيق و تفحص و سازمان تربيت‌بدني نيز بايد اين اصل مهم را رعايت كنيم.
وي به اعضاي تحقيق و تفحص توصيه كرد قضاوت عجولانه نداشته باشند و ادامه داد: با بررسي نهايي و استماع نظرات مسئولين وقت تربيت‌بدني، جمع‌بندي نهايي درباره تحقيق و تفحص انجام خواهد شد. پس از آن، نتايج هر چه باشد، طبق روال قانوني پيگيري خواهد شد.
ملك‌محمدي دوره رياست علي‌آبادي در سازمان تربيت‌بدني را به لحاظ احداث سالن‌هاي ورزشي و گسترش امكانات دوره خوبي توصيف كرد و گفت: كارهاي خوبي در زمان ايشان انجام شد؛ اما همه كارها مي‌تواند قابل نقد باشد.

وي بار ديگر بر ضرورت حفظ حقوق طرف‌هاي تحقيق و تفحص تاكيد و گفت: انجام تحقيق و تفحص حتي اگر در مواردي حكايت از ضعف‌هايي هم داشته باشد، به معني ناديده گرفتن خدمات مسئولين دلسوز نبايد باشد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: