برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آيين تجليل از مهتاب اسماعيلي قهرمان كاراته جهان در انزلي برگزار شد

ورزش. كاراته. بانوان. انزلي
بندرانزلي - آيين تجليل از مهتاب اسماعيلي قهرمان كاراته جهان روز يكشنبه در فرمانداري بندرانزلي برگزار شد.

به گزارش ايرنا، رييس هيات كاراته شهرستان در اين آيين گفت : مهتاب اسماعيلي سال ‪ ۲۰۰۶‬در تورنمنت كاپ آزاد انگليس مقام دوم و امسال نيز در يونان مقام اول و در مسابقات قهرماني كاراته نوجوانان جهان در هنگ كنگ مقام نخست را كسب كرد.

حامد ايثاريان با اشاره به اينكه حتي يك پارچه نوشته براي قدرداني از اين قهرمان جهان زده نشد ، خواستار حمايت و رعايت عدالت بين تمام رشته ها شد.

رييس اداره تربيت بدني بندرانزلي نيز گفت : كاراته شهرستان در وضعيت خوبي قرار دارد و قهرمان آسيا - اقيانوسيه ، كاپيتان تيم ملي ، قهرمان جهان و سوپر قهرمان جهان را به دنيا معرفي كرده است .

مسعود پورگل اظهار داشت : در بخش بانوان نيز با تلاش خانم اعتماد زاده نايب رييس هيات كاراته و خانم زگاله از مربيان برجسته اين رشته قهرمانان خوبي را به كشور عرضه داشته ايم.

وي خاطرنشان كرد: ليدا قنبري و ريحانه تختي نيا دو تن از كاراته كاران ديگر شهرستان هستند كه به اردوي تيم ملي دعوت شده اند.

فرماندار بندرانزلي نيز در اين آيين با تجيل از حضور درخشان اين دختر نوجوان كاراته كار شهرستان در مسابقات جهاني گفت : بندرانزلي مهد كاراته ايران است.

نادر عبدالله پور اظهار داشت : اميدواريم با ارتقاي مراكز ورزشي و تجهيز مناسب و حمايت از ورزشكاران شاهد قهرماني‌هاي هرچه بيشتر ورزشكاران اين شهرستان باشيم .

مهتاب اسماعيلي نيز در اين جلسه گفت : از سه سالگي به ورزش كاراته روي آورده و تاكنون سه بار در مسابقات خارجي حاضر شده كه در انگليس دوم و سوم شده و امسال نيز در يونان اول و در مسابقات آسيايي كاراته نيز مقام نخست را كسب كرده است.

وي با تجليل از خانواده و مربيانش افزود: اكنون ورزشكار ثابت تيم ملي كاراته بانوان است و خود را براي كسب عنوانهاي بيشتر آماده مي‌كند.

در اين آيين لوح تقدير و جوايزي از سوي تربيت بدني ، هيات كاراته بانوان و شوراي شهر انزلي به مهتاب اسماعيلي اهدا شد.

تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: