برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پاكيزه جم : وزنه برداران مستعدي را در بابلسر شناسايي كرديم

ورزش. وزنه برداري. پاكيزه جم
تهران - مربي تيم ملي وزنه برداري جوانان ايران، شناسايي وزنه برداران با استعداد را مهمترين دستاورد سفر به بابلسر و نظارت بر برگزاري مسابقات قهرماني نوجوانان ‪ ۱۴‬و ‪ ۱۵‬سال كشور عنوان كرد.

عي پاكيزه جم روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: متوليان فدراسيون وزنه برداري تصميم گرفتند تا در حاشيه برگزاري رقابتهاي قهرماني نوجوانان كشور، بهترين استفاده را از اين ميدان ببرند كه در همين راستا به اتفاق جورج زالاي، سرمربي تيم جوانان به بابلسر اعزام شديم.

وي ادامه داد: خوشبختانه مسووليتي كه به ما محول شده بود، به نحو احسن انجام شد و ما توانستيم بسياري از نفرات بااستعداد حاضر در اين پيكارها را توسط كميته استعداديابي شناسايي و جذب كنيم.

مربي تيم وزنه برداري جوانان كشورمان گفت: البته با توجه به اينكه اين وزنه برداران در رده سني نوجوان هستند، همچنان نياز به انجام تمرينات بيشتر و حضوردر اردوهاي متوالي دارند تا بتوانند در آينده ركوردهاي خود را ارتقا دهند.

وي خاطرنشان كرد:هدف اصلي كادر فني تيم جوانان ونوجوانان براي حضور در رقابتهاي قهرماني كشور، كشف و جذب استعدادهاي نوپايي بود كه مي‌توانند با پيگيري تمرينات فني و اصولي، به آينده سازان وزنه برداري كشورمان تبديل شوند.

پاكيزه جم در خصوص دعوت از نفرات برتر به اردوي تيم جوانان نيز گفت:
براساس هماهنگي‌هاي صورت گرفته با سرپرست فدراسيون، ‪ ۱۵‬نفر از برترين وزنه برداران اوزان هشتگانه مسابقات قهرماني نوجوانان كشور را به اردوي آماده‌سازي دعوت خواهيم كرد.

وي در خاتمه گفت: اين اردو قرار است پس از ماه رمضان برگزار شود تا از بين نفرات اردونشين،هشت وزنه بردار برتر براي حضور در مسابقات قهرماني نوجوانان آسيا كه سال آينده برگزار مي‌شود، انتخاب شوند.

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: