برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي كريمي از استيل آذين اخراج شد

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - علي كريمي بازيكن باشگاه استيل آذين تهران به دليل برخي تخلفات و عدم تمكين در اجراي مقررات از اين باشگاه اخراج شد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از سايت رسمي باشگاه استيل آذين، متن بيانيه صادر شده از سوي روابط عمومي باشگاه استيل آذين در رابطه با تخلفات كريمي و اخراج اين بازيكن از استيل آذين به اين شرح است؟ بسمه تعالي
و من يعظم شعائر الله فانها من تقوي القلوب
باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين وظيفه خود مي‌داند در مقابل عدم تمكين در اجراي مقررات و حرمت شكني و تظاهر به روزه خواري علي كريمي يكي از بازيكنان تيم فوتبال اين باشگاه و عدم رعايت شئونات ماه مبارك رمضان در جريان تمرين به وظيفه ديني و قانوني خود عمل نموده و اخراج اين بازيكن را اعلام نمايد.

از آنجايي كه تعظيم شعائر الهي و حرمت نهادن به مقدسات دين مبين اسلام در اولويت باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين قرار دارد و متاسفانه اين موضوع از جانب بازيكن مذكور رعايت نشده و حتي با توهين وي به مسوولان فدراسيون فوتبال و مقررات همراه بوده و عليرغم تذكرات سرپرست تيم ، وي به اقدام خود ادامه داده و اصرار برانجام اين تخلف داشته است ، اين بازيكن از همراهي تيم فوتبال استيل آذين محروم مي‌باشد.

بي ترديد آنچه در درجه بالاتري از عناوين و افتخارات ورزشي قرار دارد ، ايستادگي و پافشاري بر مباني دين مبين اسلام و اصول اخلاقي است كه موجبات تعالي و قدسيت انسان را فراهم مي‌آورد.


بي گمان نگاه ابزاري و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه‌هاي معرفتي ، معنوي و انساني منجر به حاكميت اخلاق و معنويت در ورزش نمي‌شود. از همين رو اميدواريم كه اقدام باشگاه استيل آذين در الويت دادن به اصول اخلاقي تبديل به يك رويه در ورزش كشور گردد و ورزش به فرموده امام خميني( ره) نه به عنوان هدف كه به عنوان وسيله‌اي در جهت نيل به تعالي تلقي گردد

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: