برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دفاع قيصر از بالاك؛بكن باوئر: از نظر من او كاپيتان تيم ملي آلمان است

فرانتس بكن باوئر در مناقشه بر سر بازوبند كاپيتاني تيم ملي آلمان طرف ميشائيل بالاك را گرفت.
قيصر فوتبال آلمان در ستون هميشگي‌اش در روزنامه بيلد در اين باره نوشت: به عقيده من چنانچه بالاك دوباره به طور كامل آماده شود و براي آلمان بازي كند، او از نظر من كاپيتان است.

سرمربي تيم ملي فوتبال آلمان به تازگي گفته بود نمي‌خواهد در تصميمش براي كاپيتان آينده زيرفشار قرار بگيرد و تنها سرگرم اين موضوع بشود.

فيليپ لام كه در جام جهاني 2010 جايگزين بالاك آسيب ديده شد و بازوبند كاپيتاني را به دست بست اعلام كرد به راحتي حاضر به واگذاركردن اين بازوبند نيست.

بالاك كه تابستان جاري دوباره به بايرلوركوزن بازگشته است، در حال حاضر بر سر بازگشت دوباره‌اش به فوتبال مبارزه مي‌كند و خودش را همچنان در جمع ژرمن‌ها رييس مي‌داند.

بكن باوئر، رييس افتخاري باشگاه بايرن‌مونيخ همچنين تاكيد كرد اين بخت را افراط كارانه و در اين اواخر نيز بي‌مورد مي‌داند. او نوشت: ما در نهايت يك كاپيتان خواهيم داشت. بالاك جام جهاني را بدون تقصير خودش از دست داد. او در سه ماه اخير بازيكن بدي نبوده و چرا بايد بازوبند كاپيتاني را از او گرفت؟

بكن باوئر همچنين نوشت: اگرچه حرف‌هاي لام درست هستند با اين حال او هنوز جوان است بنابراين هنوز مي‌تواند صبر كند. چنانچه او بر ضد بالاك 34 ساله تصميم گيري كند، در آن صورت مي‌ترسم او از تيم ملي خداحافظي كند. نمي‌دانم آيا بالاك از اين تصميم خوشش مي‌آيد يا نه.

تيم ملي آلمان روز سوم سپتامبر در بروكسل رقابت‌هاي انتخابي يورو 2012 را آغاز خواهد كرد. او گفته است پيش از اين بازي با لام و بالاك درباره كاپيتاني به صورت جدي گفت‌وگو خواهد كرد.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: