برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آقاي گل ليگ برتر ايران خواهم شد

ادر لوسيانو ادينهو بازيكن تيم فوتبال مس كرمان كه در ديدار قبلي اين تيم مقابل شهرداري تبريز پنج گل را به ثمر رساند، گفت: آقاي گل ايران خواهم شد.

به گزارش يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي باشگاه مس كرمان، اين بازيكن تيم مس افزود: در سه بازي آينده تعداد گل هايم را دو رقمي خواهم كرد و اميدوارم بتوانم عنوان آقاي گلي را به دست آورم.

ادينهو كه در ديدار برابر شهرداري تبريز فوق ستاره بود، خاطر نشان كرد:
خيلي خوشحالم كه پنج گل را وارد دروازه شهرداري تبريز كردم و از تمامي بازيكنان كه به من در به ثمر رساندن اين گلها كمك كردند، تشكر مي‌كنم زيرا اين پيروزي نتيجه تلاش همه بازيكنان تيم بود.

وي با بيان اينكه در ديدارهاي قبلي نيز با بدشانسي امتياز نگرفتيم، افزود : ما در سه ديدار گذشته هم خوب بازي كرديم اما فقط نتيجه پيروزي را به دست نمي‌آورديم اما اين ناكامي‌ها را در ديدار با شهرداري تبريز جبران كرديم.

ادينهو اظهار داشت: به نظر من شرايط تيم مس كرمان با اين پيروزي كاملا تغيير خواهد كرد و ديگر به راحتي بازنده نخواهيم شد.

مهاجم برزيلي تيم مس كرمان در مورد ديدار با استيل آذين در چهارشنبه هفته جاري گفت: شرايط تيم براي اين ديدار بسيار خوب است و با اين آمادگي براي سه امتياز به ديدار استيل آذين مي‌رويم و هيچ ترسي از حريف نداريم.

وي ادامه داد: با هدف ادامه روند پيرزي در ليگ برتر، بدون مشكل خاصي براي كسب پيروزي به تهران مي‌رويم و تيم پر مهره و ستاره استيل آذين را شكست خواهيم داد.

تيم مس كرمان با سه امتياز در جايگاه چهاردهم جدول رده بندي رقابت‌هاي ليگ برتر قرار دارد و چهارشنبه هفته جاري ميهمان تيم استيل آذين خواهد بود.

ادينهو در ديدار مقابل شهرداري تبريز هر پنج گل تيم مس را به ثمر رساند و اولين هت تريك ليگ دهم را ثبت كرد.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: