برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اقدام تاریخی باشگاه استیل آذین: "علي کريمي" از استيل‌آذين اخراج شد /چه کسی می تواند پیش بینی صحیح آینده این تصمیم را در ذهن داشته باشد؟!/آیا اخراج کریمی به خاطر روزه خواری بوده یا اختلافش با مدیرعامل؟!/ حقیقت کدام است؟!

اقدام تاریخی باشگاه استیل آذین: "علي کريمي" از استيل‌آذين اخراج شد /چه کسی می تواند پیش بینی صحیح آینده این تصمیم را در ذهن داشته باشد؟!

علي کريمي بازيکن باشگاه استيل آذين تهران به دليل برخي تخلفات و عدم تمکين در اجراي مقررات از اين باشگاه اخراج شد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام و  و به نقل از سايت رسمي باشگاه استيل آذين؛ متن بيانيه صادر شده از سوي باشگاه استيل آذين در رابطه با تخلفات کريمي و اخراج اين بازيکن از استيل آذين به اين شرح است:

بسمه تعالي

" و من يعظم شعائر الله فانها من تقوي القلوب"

باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين وظيفه خود مي داند در مقابل عدم تمکين در اجراي مقررات و حرمت شکني و تظاهر به روزه خواري علي کريمي يکي از بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه و عدم رعايت شئونات ماه مبارک رمضان در جريان تمرين به وظيفه ديني و قانوني خود عمل نموده و اخراج اين بازيکن را اعلام نمايد.

از آنجايي که تعظيم شعائر الهي و حرمت نهادن به مقدسات دين مبين اسلام در اولويت باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين قرار دارد و متاسفانه اين موضوع از جانب بازيکن مذکور رعايت نشده و حتي با توهين وي به مسئولان فدراسيون فوتبال و مقررات همراه بوده و عليرغم تذکرات سرپرست تيم، وي به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام اين تخلف داشته است ، اين بازيکن از همراهي تيم فوتبال استيل آذين محروم مي باشد.

بي ترديد آنچه در درجه بالاتري از عناوين و افتخارات ورزشي قرار دارد، ايستادگي و پافشاري بر مباني دين مبين اسلام و اصول اخلاقي است که موجبات تعالي و قدسيت انسان را فراهم مي آورد.

بي گمان نگاه ابزاري و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه هاي معرفتي ، معنوي و انساني منجر به حاکميت اخلاق و معنويت در ورزش نمي شود. از همين رو اميدواريم که اقدام باشگاه استيل آذين در الويت دادن به اصول اخلاقي تبديل به يک رويه در ورزش کشور گردد .

تکمله: باید منتظر نشست و دید که مسوولان استیل آذین تا به کجا پای این تصمیم شجاعانه و تاریخی خود می ایستند؟!

نکته: یک سوال هم در این بین می تواند مطرح شود! آیا این اخراج به دلیل تظاهر علی کریمی به روزه خواری ( آن هم در شرایطی که متاسفانه این اتفاق بارها در تمرینات تیمهای مختلف در حال تکرار است) بوده  یا اینکه علت اصلی به اختلافات دامنه دار وی با مدیرعامل باشگاه باز می گردد؟!

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: