برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي کريمي از استيل آذين اخراج شد

علي کريمي بازيکن باشگاه استيل آذين تهران به دليل برخي تخلفات و تمکين نکردن در اجراي مقررات از اين باشگاه اخراج شد.

متن بيانيه صادر شده از سوي روابط عمومي باشگاه استيل آذين در رابطه با تخلفات کريمي و اخراج اين بازيکن از استيل آذين به اين شرح است:

باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين وظيفه خود مي‌داند در مقابل تمکين نکردن در اجراي مقررات و حرمت شکني و تظاهر به روزه خواري علي کريمي يکي از بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه و رعايت نکردن شئونات ماه مبارک رمضان در جريان تمرين به وظيفه ديني و قانوني خود عمل کرده و اخراج اين بازيکن را اعلام کند.

از آنجايي که تعظيم شعائر الهي و حرمت نهادن به مقدسات دين مبين اسلام در اولويت باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين قرار دارد و متاسفانه اين موضوع از جانب بازيکن مذکور رعايت نشده و حتي با توهين وي به مسئولان فدراسيون فوتبال و مقررات همراه بوده و عليرغم تذکرات سرپرست تيم، وي به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام اين تخلف داشته است، اين بازيکن از همراهي تيم فوتبال استيل آذين محروم است.

بي ترديد آنچه در درجه بالاتري از عناوين و افتخارات ورزشي قرار دارد، ايستادگي و پافشاري بر مباني دين مبين اسلام و اصول اخلاقي است که موجبات تعالي و قدسيت انسان را فراهم مي آورد.

بي گمان نگاه ابزاري و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه هاي معرفتي ، معنوي و انساني منجر به حاکميت اخلاق و معنويت در ورزش نمي شود. از همين رو اميدواريم اقدام باشگاه استيل آذين در الويت دادن به اصول اخلاقي تبديل به يک رويه در ورزش کشور شده و ورزش به فرموده امام خميني(ره) نه به عنوان هدف که به عنوان وسيله اي در جهت نيل به تعالي تلقي شود.

 

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: