برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اعتراض مجيدي عليه توپ‌هاي ليگ برتر

فرهاد مجيدي کاپيتان تيم استقلال از توپ‌هاي ليگ انتقاد مي‌کند و اعتقاد دارد که توپ‌هايي که براي ليگ برتر انتخاب شده از کيفيت پاييني برخورد دارد و روي کيفيت‌ بازي‌ها هم تأثير مي‌گذارد.

فرهاد مجيدي کاپيتان تيم استقلال از توپ‌هاي ليگ انتقاد مي‌کند و اعتقاد دارد که توپ‌هايي که براي ليگ برتر انتخاب شده از کيفيت پاييني برخورد دارد و روي کيفيت‌ بازي‌ها هم تأثير مي‌گذارد:«من نمي‌دانم چه کسي اين توپ‌ها را انتخاب کرده، کيفيت توپ‌هاي ليگ افتضاح است و نه مي‌شود با اين توپ‌ها بغل پا زد و نه شوت و فکر مي‌کنم بقيه بازيکنان ليگ هم از توپ‌هايي که انتخاب شده است راضي نيستند. نمي‌دانم که اين توپ‌ها امتحانشان را در کجا پس داده‌اند براي بهترين بازي‌هاي فوتبال ايران از آنها انتخاب مي‌شود حداقل اين توپ‌ها را در ليگ‌هاي پايين‌تر امتحان مي‌کردند و سپس به ليگ برتر مي‌آوردند. توپ بازي روي کيفيت بازي‌ها تأثير دارد و با اين توپ بي‌کيفيت ليگ ما ضربه خواهد خورد.»

مارک توپ‌هاي ليگ آل‌اسپورت است همان مارکي که لباس‌هاي تيم استقلال را تهيه مي‌کند. اما مجيدي نسبت به لباس‌هاي اين فصل استقلال هم انتقاد دارد:«فصل گذشته کيفيت لباس‌ها خوب بود اما اين فصل کيفيت لباس‌هاي آل‌اسپورت براي استقلال خيلي بد شده است و به غيراز من اکثر بازيکنان هم از لباس‌هاي استقلال انتقاد دارند. ما بارها اين مسأله را به آقاي پورحيدري عنوان کرديم و بايد فکري به حال پيراهن استقلال شود. استقلال باشگاه بزرگي است و پيراهن اين تيم ارزش دارد و کسي که مسئوليت ارائه لباس استقلال را برعهده مي‌گيرد بايد بهترين کيفيت را به باشگاه ارائه کند.»
 

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: