برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

افشارزاده: تابع تصميم سازمان تربيت بدني هستيم

ورزش. فوتبال. بانوان
تهران - دبيركل كميته ملي المپيك كشورمان با بيان اينكه كميته ملي المپيك تابع تصميم سازمان تربيت بدني است، گفت: فدراسيون فوتبال لباس فعلي تيم ملي بانوان را به تاييد مسوولان سازمان تربيت بدني رسانده است.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، بهرام افشارزاده دبيركل كميته ملي المپيك كشورمان افزود: زير بار فشار و تعيين تكليف فيفا نخواهيم رفت.

وي اظهار داشت: پيش از اعزام كاروان ايران به سنگاپور اعلام كرديم كه سياست‌گذاري در خصوص لباس تيم ملي فوتبال بانوان كشورمان با فدراسيون فوتبال و سازمان تربيت بدني است.

افشارزاده تصريح كرد: فدراسيون موظف بود كه لباس طراحي شده را پس از تاييد مسوولان سازمان تربيت بدني به فيفا ارسال كند تا با مشكلي مواجه نشويم.

وي افزود: تابع تصميم سازمان هستيم و اگر قرار باشد فيفا از حضور تيم ملي بانوان كشورمان در ديدار عصر امروز با لباس فعلي جلوگيري كند اين رقابت‌ها را پيگيري نمي‌كنيم.

دبيركل كميته ملي المپيك ايران گفت: اين وظيفه مسوولان فدراسيون فوتبال است تا اين تعامل را با فيفا ايجاد و با هماهنگي‌هاي سازمان لباس مشخصي را به تيم ملي اختصاص دهند.

دبيركل كميته ملي المپيك كشورمان در خصوص برخي خبرها مبني بر اينكه لباس جديدي به سنگاپور ارسال شده تا بانوان با آن به ميدان بروند، اظهار داشت:
اطلاعي در اين خصوص ندارم اما باز هم اعلام مي‌كنم كه اگر فدراسيون فوتبال تصميم به چنين كاري گرفته باشد ما تاييديه سازمان را لازم داريم و منتظر مي مانيم تا ببينيم نظر مسوولان سازمان در اين خصوص چيست.

وي ابراز اميدواري كرد: مسوولان فدراسيون فوتبال هر چه سريعتر با هماهنگي سازمان و فيفا اين مشكل را برطرف كند.
تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: