برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غیاثی در گفتگو با مهر:تیم داوری عامل شکست کیش‌ایر مقابل پرسپولیس بود

قم - خبرگزاری مهر: مدیر تیم فوتسال کیش ایر قم، وضعیت داوری را عامل شکست این تیم مقابل پرسپولیس تهران عنوان کرد.

سید مهدی غیاثی که تیمش روز جمعه با نتیجه 1 بر صفر مقابل پرسپولیس تهران شکست خورد در گفتگو با خبرنگار مهر در قم با بیان این مطلب گفت: پرسپولیس هیچ حرفی برای گفتن نداشت و این تیم داوری بود که عامل شکست ما مقابل پرسپولیس تهران بود.

وی تصریح کرد: همه حضار در سالن به خصوص حسین شمس، سرمربی تیم ملی و نماینده فدراسیون نیز به این امر اعتراف کردند و کمیته فوتسال از تیم ما به خاطر داوری ضعیف معذرت خواهی کرد و قول دادند داور را 5 جلسه محروم کنند.

غیاثی ادامه داد: عذرخواهی فدراسیون به هیچ وجه 3 امتیاز را به ما برنمی‌گرداند و قاطعیت فدراسیون در محروم کردن این داور برای عبرت دیگران بسیار مهم است.

مدیر فنی کیش‌ایر قم در خصوص اشتباهات داوری این دیدار گفت: دروازه‌بان پرسپولیس 2 بار بیرون از محوطه توپ را با دست مهار کرد و داور بدون هیچ توجهی سرش را به سمت دیگری چرخاند.

وی ادامه داد: تیم پرسپولیس تا 10 دقیقه به پایان بازی 5 اخطاره بود و بارها بازیکنان پرسپولیس تکل دو پا انجام دادند ولی متأسفانه داور نسبت به این مسائل بی‌تفاوت بود.

سید مهدی غیاثی بازی تیمش مقابل پرسپولیس را عالی توصیف کرد و اظهار داشت: بچه‌ها بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و کادر فنی از نحوه بازی بچه‌ها رضایت کامل داشت و ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم ولی قدرت واقعی کیش ایر را در هفته سوم خواهید دید.

در هفته سوم رقابت‌های فوتسال لیگ برتر کشور، تیم فوتسال کیش‌ایر قم ساعت 22:30 دقیقه در سالن هلال احمر قم از صنایع گیتی پسند اصفهان پذیرایی می‌کند.


تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: