برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کشتی ارتشهای جهان- فنلاندسه فرنگی کار ایران فینالیست شدند / پاپی در دیدار رده بندی

در پایان مرحله مقدماتی روز دوم رقابت های کشتی فرنگی ارتش های جهان که از ظهر امروز یکشنبه در شهر لاهتی فنلاند در حال برگزاری است سه فرنگی کار کشورمان به دیدار فینال راه یافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مرحله‌ مقدماتی روز دوم رقابت‌های کشتی فرنگی ارتش‌های جهان که در شهر لاهتی فنلاند در حال برگزاری است، رشیدیان، رنجبر و بشینجی به دیدار فینال راه یافتند.

بر این اساس  در وزن 60 کیلوگرم که 11 کشتی‌گیر حضور داشتند عبدالحمد پاپی پس از پیروزی در دور اول مقابل اولانگ پینگ از چین در دور دوم جانگ کیم یانگ از کره جنوبی را شکست داد. پاپی در مرحله نیمه‌نهایی با شکست مقابل پکا جاسی از فنلاند به دیدار رده‌بندی راه یافت تا عصر امروز برای کسب مدال برنز با دونووان آمریکا روبرو شود.

در وزن 74 کیلوگرم مسعود رشیدیان در دور اول عبدالعزیز از مراکش را شکست داد، وی در دور دوم والدمراس ونیسکاتیس از لیتوانی را از پیش رو برداشت و در مرحله نیمه نهایی گو کانگ ری از کره‌ جنوبی را مغلوب کرد و به دیدار نهایی راه یافت. رشیدیان در دیدار فینال به مصاف جولیان کویت از لهستان می‌رود. در این وزن 14 کشتی‌گیر حضور داشتند.

براین اساس در وزن 84 کیلوگرم که 15 کشتی‌گیر حضور داشتند، مسلم رنجبر در دور اول فیلیپ لاکیس از لیتوانی را مغلوب کرد، در دور دوم مارین میهایلیک از اسلواکی را پشت سر گذاشت و در مرحله نیمه‌نهایی حریف لیتوانیایی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. رنجبر در دیدار فینال به مصاف الکساندر شیشمان از اوکراین می‌رود.

در وزن 120 کیلوگرم که 10 کشتی‌گیر حضور داشتند، محسن بشینجی، اولدارنیز برتزیک از بلاروس را در دور اول شکست داد. وی در دور دوم نیز عثمان الهایک از سوریه را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت.

تیم ایران دیروز شنبه در وزن 55 کیلوگرم توسط شیرزاد بهشتی به مدال نقره دست یافته است. 


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: