برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با اين وضعيت ورزشگاه‌ها نمي توان از اخلاق و جوانمردي حرف زد

مهدي مهدوي‌كيا درباره ديدار با استقلال، گفت: فكر مي‌كنم دو تيم فوتبال خوب و هجومي را ارايه دادند. مي‌توانستيم بعد از به ثمر رسيدن گل دوم، برنده با‌شيم. با اين تساوي، در پايان هفته چهارم با 8 امتياز، فاصله‌اي با صدر نداريم و قطعا اين جايگاه را هر چه زودتر به دست خواهيم آورد.
كاپيتان استيل آذين افزود: در صحنه گل اول استقلال، داور بايد بازي را متوقف مي‌كرد. خطا روي دروازه بان تيم ما مشهود بود؛ اما اين امر از ديد داور پنهان ماند. در طول بازي خطاي بدي روي من انجام شد كه هنوز هم گردنم درد مي‌كند؛ اما داور آن را ناديده گرفت. چند لحظه بعد داور ضربه كاشته‌اي را براي حريف خطا گرفت كه به هيچ وجه خطا نبود. او چند بار خطاي بازيكنان حريف را روي بازيكنان ما ناديده گرفت؛ اما در موارد مشابه، حركت بازيكنان ما را خطا تشخيص داد.

مهدوي كيا با حمايت از زندي گفت: بازيكنان حريف خصوصا مهاجم استقلال در طول بازي 10،15 بار خودش را روي زمين انداخت. زندي هم فقط مي‌خواست فقط حريف را بلند كند و كار بدي انجام نداد كه مستحق گرفتن كارت قرمز و پس از آن عكس العمل چند بازيكن استقلال باشد.
كاپيتان استيل آذين در رابطه با فحاشي برخي تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادي، خاطر نشان ساخت: فكر مي‌كنم هر زماني تماشاچي ما و هوادار برد و باخت را هضم كرد، شرايط بهتري را در ورزشگاه‌ها شاهد خواهيم بود. بعضي باشگاه‌ها بحث فرهنگي را مطرح مي‌كنند؛ اما در ورزشگاه‌ها وضعيت مطلوبي را شاهد نيستيم. تا زماني كه شاهد فحاشي در ورزشگاه‌ها باشيم، عملا از اخلاق و جوانمردي نبايد حرف زد.
تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: