برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جان واريو: سپاهان مدعي اول قهرماني است

سپاهان بهترين تيم ايران است و تنها تيم مدعي اصلي قهرماني است و با بازيکنان و کادر فني خود شانس بسياري براي کسب قهرماني اين مسابقات دارد.

فابيو جان‌واريو در گفت‌وگو يي با اشاره به شرايط تمرينات تيم سپاهان اظهار داشت: وضعيت تمرينات بسيار خوب است و بازيکنان در تمرينات تيم با قدرت شرکت کردند؛ در برنامه‌هاي اردويي و بدنسازي تلاش بسياري براي افزايش توان خود انجام داديم و براي قهرماني مي‌جنگيم.

وي در مورد مصدوميت خود و احتمال نرسيدنش به بازي نخست سپاهان در ليگ برتر تصريح کرد: به دليل مصدوميت جزئي خود از آمادگي 100 درصد برخوردار نيستم و به بازي نخست سپاهان در مسابقات ليگ برتر با راه‌آهن تهران نمي‌رسم اما اميدواريم در بازي‌هاي بعدي بتوانم خودم را نشان دهم.

هافبک برزيلي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان قلعه‌نويي را بزرگ‌ترين مربي ايراني دانست و بيان داشت: قلعه‌نويي مربي بزرگي است و کارنامه درخشاني دارد، اين سرمربي قهرماني‌هاي بسياري نيز در کارنامه خود دارد و سال گذشته در سپاهان به قهرماني دست يافت؛ به نظر من کار کردن با امير قلعه‌نويي افتخار است و از کار کردن با او راضي و خوشحال هستم.

جان‌واريو در مورد مدعيان قهرماني امسال در مسابقات ليگ برتر و تيم‌هاي ايراني حاضر در اين مسابقات خاطرنشان کرد: امسال همه تيم‌هاي ليگ برتري با قدرت بسياري در مسابقات مختلف حاضر شدند اما به نظر من سپاهان به عنوان بهترين تيم است و تنها تيم مدعي اصلي قهرماني است و با بازيکنان و کادر فني خود شانس بسياري براي کسب قهرماني اين مسابقات دارد.

وي پيرامون ساير تيم‌ها و شانس آنها براي دست يافتن به قهرماني افزود: استقلال و استيل‌آذين ديگر تيم‌هاي مدعي در ليگ برتر کشور به شمار مي‌روند و انتظار دارم اين تيم‌‌ها در مسابقات ليگ برتر درخشش بسياري داشته باشند.

وي به ليگ برتر ايران و تيم‌هاي ليگ برتري اشاره کرد و گفت: ايران تيم‌هاي بزرگي دارد که سپاهان يکي از اين تيم‌هاست.

وي ادامه داد: بازيکنان تکنيکي بسياري در کشور ايران حضور دارند که مي‌توانند در مسابقات مختلف درخشش داشته باشند.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: