برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي فرنگي المپيك نوجوانان سنگاپور يوسف قادريان نخستين مدال كاروان ورزشي ايران را بر گردن آويخت

ورزش. كشتي. فرنگي
تهران - يوسف قادريان كشتي گير فرنگي كار وزن ‪ ۶۹‬كيلوگرم كشورمان لحظاتي پيش با پيروزي مقابل حريف بلاروس خود، اولين مدال كاروان ورزشي ايران را در رقابت‌هاي المپيك نوجوانان به دست آورد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، فرنگي كار نوجوان كشورمان در ديدار رده بندي موفق شد در سه تايم با نتايج ‪۴ -۲‬ ، ‪ -۴‬صفر و ‪ -۴‬صفر نداش كاسكيا از بلاروس را شكست داده و صاحب مدال برنز شود.

قادريان در اولين ديدار خود عبدالكريم از الجزاير را ‪ ۳‬بر ‪ ۱‬شكست داد، اما در ديدار دوم مقابل موسي گديك حريف تركيه‌اي خود را با وجودي كه در تايم اول با نتيجه سه بر صفر جلو بود، در يك لحظه غفلت و در واپسين ثانيه ها، فن كمر شد و با ضربه فني نتيجه را واگذار كرد.

وي در ديدار سوم خود احمد درويش از سوريه را با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر شكست داد و به ديدار رده بندي راه يافت.

همچنين مهرداد خمسه ديگر ملي پوش كشورمان نيز در وزن ‪ ۴۲‬كيلوگرم پس از شكست مقابل كشتي گير قزاقستاني، حسين محمود از مصر را شكست داد. وي در كشتي سوم مقابل پنا فلورس از كوبا مغلوب شد تا به ديدار پنجم ششمي راه يابد.

خمسه در اين ديدار مقابل نماينده اكوادور قرار گرفت و توانست در دو تايم با نتايج مشابه ‪ ۱‬بر صفر حريف خود را شكست داده و به عنوان پنجمي دست يابد.

اين رقابتها در پنج وزن برگزار شد كه تيم ايران در دو وزن نماينده داشت.


تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: