برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كميته استيناف مطالبه علي دايي از فدراسيون فوتبال را ناحق دانست

ورزش. داخلي. فوتبال. دايي و فدراسيون
تهران - كميته استيناف شكايت علي دايي سرمربي سابق تيم ملي از فدراسيون فوتبال در خصوص مطالبه وجه از اين فدراسيون را ناحق دانست.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، كميته استيناف پس از بررسي كليه شواهد و مستندات موجود در پرونده شكايت علي دايي از فدراسيون فوتبال و با استناد به ماده ‪ ۱۷‬آيين نامه انضباطي فدراسيون فوتبال و مواد ‪ ۲۸۳‬و ‪ ۲۸۴‬قانون مدني، ضمن نقص دادنامه علي دايي راي قطعي بر بي‌حقي وي داد.

بنا بر اعلام اين كميته با توجه به قراداد فيمابين علي دايي و فدراسيون فوتبال در اول فروردين ماه ‪ ۸۷‬و متمم‌هاي تنظيم شده، توافق طرفين در ادامه قرارداد منوط بر توافق مالي در سال دوم بوده و هيچ گونه دليل و مدركي كه حكايت از توافق بر حقوق مالي نمايد از سوي علي دايي ارائه نشده است.

بر اين اساس چون ادامه همكاري طرفين قرارداد عملا پس از پايان بازي تيم هاي ملي ايران و عربستان در فروردين ماه سال ‪ ۸۸‬قطع شد علي دايي نيز هيچ گونه اقدامي مبني بر تمايل به ادامه همكاري با تيم ملي و فدراسيون فوتبال انجام نداده و اراده خود را بر ترك همكاري قرار داده و در نتيجه مفاد قرارداد را زير پا گذاشته است.

تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: