برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي فرنگي ارتش‌هاي جهان؟ فرنگي كاران كشورمان در سه وزن به ديدار فينال راه يافتند

ورزش. كشتي. ارتش
تهران - مرحله مقدماتي روز دوم رقابت‌هاي كشتي فرنگي ارتش‌هاي جهان با فيناليست شدن مسعود رشيديان، مسلم رنجبر و محسن بشينجي پايان يافت.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم كه ‪ ۱۱‬كشتي گير حضور داشتند، عبدالحمد پاپي پس از پيروزي در دور اول مقابل اولانگ پينگ از چين در دور دوم جانگ كيم يانگ از كره جنوبي را شكست داد.

پاپي در مرحله نيمه نهايي با شكست مقابل پكا جاسي از فنلاند به ديدار رده بندي راه يافت و تا عصر امروز براي كسب مدال برنز در مقابل دانووان از آمريكا رو به رو مي‌شود.

در وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم مسعود رشيديان در دور اول عبدالعزيز از مراكش را شكست داد، وي در دور دوم والدمراس ونيسكاتيس از ليتواني را از پيش رو برداشت و در مرحله نيمه نهايي نيز گو كانگ ري از كره جنوبي را مغلوب كرد تا بدين ترتيب به ديدار نهايي راه يابد. وي در ديدار فينال به مصاف جوليان كويت از لهستان مي‌رود. در اين وزن ‪ ۱۴‬كشتي گير حضور داشتند.

براين اساس در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم كه ‪ ۱۵‬كشتي گير حضور داشتند، مسلم رنجبر در دور اول فيليپ لاكيس از ليتواني را مغلوب كرد و در دور دوم مارين ميهايليك از اسلواكي را پشت سر گذاشت. وي در مرحله نيمه نهايي نيز ميندوگوز ازرسكيس از ليتواني را شكست داد و به ديدار فينال راه يافت.

رنجبر در ديدار فينال به مصاف السكاندر شيشمان از اوكراين مي‌رود.

در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم نيزكه ‪ ۱۰‬كشتي گير حضور داشتند، محسن بشينجي در دور اول اولدارنيز برتزيك از بلاروس را شكست داد و در دور دوم نيز عثمان الهايك از سوريه را مغلوب كرد. وي با همين دو پيروزي به ديدار فينال راه يافت تا حريف بانك لوكاس از لهستان باشد.

تيم ايران روز گذشته نيز در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم توسط شيرزاد بهشتي به مدال نقره دست يافت.

تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: