برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تكواندو بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور؟ سليماني با شكست حريف آمريكايي فيناليست شد

ورزش. تكواندو. سنگاپور
تهران - محمد سليماني تكواندو كار وزن ‪ ۴۸‬كيلوگرم كشورمان با وجودي كه در بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۱۰‬سنگاپور با شكست حريف آمريكايي به فينال راه يافته بود به دليل مصدوميت به بيمارستان انتقال يافت.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از كميته ملي المپيك، سليماني به دليل مصدوميت از ناحيه پاي راست به بيمارستان محل برگزاري رقابت ها انتقال يافت.

وي در بازي ماقبل فينال تكواندو وزن ‪ ۴۸‬كيلوگرم به رغم احساس ناراحتي از ناحيه پاي خود در يك رقابت نفس گير موفق شد طي سه راند از سد گريگور انگليش حريف آمريكايي خود بگذرد.

نماينده كشومان در راند اول با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر از سد حريف خود گذشت ولي در راند دوم به دليل ناراحتي از ناحيه پاي راست خود كه در مسابقه با حريف ازبكستاني به وجود آمده بود نتوانست آن طور كه انتظار مي‌رفت مبارزه كرده و نتيجه را ‪ ۳‬بر ‪ ۱‬واگذار كرد ولي در راند سوم به رغم آسيب ديدگي موفق شد ‪ ۳‬بر ‪ ۱‬از سد حريف خود بگذرد تا پيروز اين ميدان معرفي شود.

بعد از اتمام مسابقه كادر فني تيم ملي به دليل آسيب ديدگي شديد سليماني را بعد از معاينه پزشك كاروان به بيمارستان محل برگزاري رقابت‌ها انتقال داد تا بدين ترتيب نماينده كشورمان به هنگام توزيع جوايز در سالن حضور نداشته باشد.
تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: