برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رای کمیته استیناف اعلام شد ؛ دایی هیچ گونه مطالبه ای از فدراسیون فوتبال ندارد

رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره شکایت علی دایی از این فدراسیون درخصوص حضور در تیم ملی اعلام شد . کمیته استیناف پس از بررسی همه شواهد و مستندات موجود در پرونده دعوی علی دایی از فدراسیون فوتبال ، رای خود را صادر کرد .

کمیته استیناف پس از بررسی مفاد قرارداد بین فدراسیون فوتبال و علی دایی در تاریخ اول فروردین 1387 و متمم های تنظیم شده ، و صرف نظر از اظهارات وکیل علی دایی در جلسه دادرسی که در تاریخ هجدهم مرداد 1389 برگزار شد ، با عنایت به اظهارات طرفین با توجه به لوایح ارائه شده و صورت جلسات دادرسی ضبط شده در این پرونده ، دادنامه ارائه شده را در خور نقض دانسته ، چرا که قطع نظر از اینکه توافق طرفین در ادامه قرارداد و منوط بر توافق مالی در سال دوم است ، مقید به دلیل نیست و هیچ گونه دلیل و مدرکی که حکایت از توافق بر حقوق مالی نماید ارائه نشده و وجود ندارد .

در این رای تصریح شده اساسا از آنجا که ادامه همکاری طرفین قرارداد عملا پس از پایان بازی تیم های ملی ایران و عربستان در فروردین ماه سال 1388 قطع شد و علی دایی نیز هیچ گونه اقدامی مبنی بر تمایل به ادامه همکاری با تیم ملی و فدراسیون فوتبال انجام نداده و عملا اراده خود را بر ترک همکاری قرار داده در نتیجه مفاد قرارداد را زیر پا گذاشته است .

با وصف مزبور ، قرارداد مورخ اول فروردین 1387 در فروردین سال 1388 اقاله گردیده است ، لذا با استناد به ماده 17 آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال و مواد 283 و 284 قانون مدنی ، ضمن نقض دادنامه معترض عنه حکم بربی حقی علی دایی صادر و اعلام می شود ، حکم صادره قطعی است .
تاریخ: 1389/5/24
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: