برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرين عصر يکشنبه پرسپوليس

بازيکنان پرسپوليس عصر امروز (يکشنبه) آخرين مرحله از تمرينات پرفشار خود را پيش از رويارويي با تراکتورسازي تبريز پشت سر گذاشتند.

امروز عصر سرخپوشان پايتخت در حالي برگزار شد که حضور حسين عبدي در جمع پرسپوليسي ها به شايعات روزهاي اخير پايان داد. شايعاتي که از جدايي مربي پرسپوليس از جمع سرخپوشان حکايت داشت.

به رغم همه حرف و حديث‌هاي روزهاي اخير، حسين عبدي امروز در تمرينات حاضر شد و در کنار علي دايي و مهدي تارتار، هدايت تمرينات را بر عهده گرفت. تمريناتي که براي حضور در اولين ديدار دهمين دوره ليگ برتر در برابر تراکتورسازي انجام مي‌شد.

- تمرينات امروز سرخپوشان با دويدن تحت نظر حسين عبدي و مولايي کليد خورد.

- مولايي در ادامه، به انجام تمرينات هوازي و کششي با بازيکنان پرداخت.

- در بخشي از تمرينات بازيکنان دو به دو به کار با توپ پرداختند.

- شکوري، فشنگچي، پروين و آرفي به صورت اختصاصي و جداگانه دويدند. در اين بين آرفي و پروين با هم مي دويدند.

- دو دروازبان تستي در پشت دروازه ها با يحيوي تمرين مي‌کردند.

- بخشي از تمرينات امروز به سانتر از جناحين و تقابل تيم دفاعي و تيم هجومي اختصاص داشت. در اين ميان گل زني هاي پياپي محمد نوري در اين مرحله، با تشويق کادر فني همراه شد.

- پايان بخش تمرينات پرسپوليسي ها فوتبال تمريني بود که بين دو تيم سفيد و نارنجي انجام شد. بازيکنان زير نظر کادر فني به مرور برنامه هاي تاکتيکي در اين بازي پرداختند.

- حدود 400 تماشاگر به محل تمرينات پرسپوليس آمده بودند و در تمام طول مدت تمرين با تشويق هاي پياپي خود، به بازيکنان تيم محبوبشان روحيه مي‌دادند.

- هواداران پرسپوليس در تمرينات امروز پلاکاردي را به همراه خود آورده بودند که در اعتراض به افزايش قيمت بليط در فصل جديد بود. در اين پلاکارد که خطاب به علي سعيدلو، رييس سازمان تربيت بدني نوشته شده بود، آمده بود: "اين نرخ بليط در وسع هوادار نيست."

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: