برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باشگاه استيل آذين دلايل اخراج را اعلام كرد:روزه‌خواري و عدم تعظيم شعائر اسلامي از سوي كريمي

به گزارش خبرگزاري فارس، در متن بيانيه صادره از سوي روابط عمومي باشگاه استيل آذين درباره تخلفات كريمي و اخراج اين بازيكن از استيل آذين آمده است: باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين وظيفه خود مي داند در مقابل عدم تمكين در اجراي مقررات و حرمت شكني و تظاهر به روزه خواري آقاي علي كريمي، يكي از بازيكنان تيم فوتبال اين باشگاه و عدم رعايت شئونات ماه مبارك رمضان در جريان تمرين به وظيفه ديني و قانوني خود عمل ننموده و اخراج اين بازيكن را اعلام نمايد.
در ادامه آدمه است: از آنجايي كه تعظيم شعائر الهي و حرمت نهادن به مقدسات دين مبين اسلام در اولويت باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين قرار دارد و متاسفانه اين موضوع از جانب بازيكن مذكور رعايت نشده و حتي با توهين وي به مسئولان فدراسيون فوتبال و مقررات همراه بوده و عليرغم تذكرات سرپرست تيم، وي به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام اين تخلف داشته است، اين بازيكن از همراهي تيم فوتبال استيل آذين محروم مي‌باشد. بي ترديد آنچه در درجه بالاتري از عناوين و افتخارات ورزشي قرار دارد، ايستادگي و پافشاري بر مباني دين مبين اسلام و اصول اخلاقي است كه موجبات تعالي و قدسيت انسان را فراهم مي‌آورد.
در بخش ديگري از اين بيانيه عنوان شده است: بي گمان نگاه ابزاري و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه‌هاي معرفتي، معنوي و انساني منجر به حاكميت اخلاق و معنويت در ورزش نمي‌شود. از همين رو، اميدواريم كه اقدام باشگاه استيل آذين در الويت دادن به اصول اخلاقي تبديل به يك رويه در ورزش كشور گردد و ورزش به فرموده امام خميني(ره) نه به عنوان هدف كه به عنوان وسيله اي در جهت نيل به تعالي تلقي گردد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: