برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ادبيات او سخيف و خشن استدادرس: مايلي‌كهن تصور مي‌كند مانند پيغمبر پاك و منزه است

مهدي دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد اتفاق‌هايي كه بين او و محمد مايلي‌كهن رخ داد، اظهارداشت: مايلي‌كهن ابر مرد و ابر قدرت است و فكر مي‌كند تنها انساني است كه پس از پيغمبر، كار خلافي نكرده و پاك و منزه است. او از همه انتقاد مي‌كند؛ اما زماني كه يكي از هم مسلكان خود از او انتقاد مي‌كند، اين انتقاد را نمي‌پذيرد. درحالي كه انتقاد يك هم پيالكي دليل بر دشمني نيست.
وي ادامه داد: خودم را يك بچه مسلمان مي‌دانم و دوست ندارم مايلي‌كهن ضايع شود. اگر حرفي مي‌زنم و انتقادي مي‌كنم، براي اين است كه دوستش هستم؛ نه دشمنش. دوست مي‌گويد؛ اما دشمن مي‌گويد مي‌خواستم بگويم.
وي عنوان كرد: او با ديالوگ خاصش، انتقاد را جواب مي‌دهد. حالا كه فكر مي‌كند اين ادبيات خوب است، اميدوارم تا دم مرگ همراهش باشد. او خود را مثل پيغمبر پاك و منزه و معصوم مي‌داند. مايلي‌كهن انتقادها را با ادبيات سخيف و خشن پاسخ مي‌دهد؛ آن هم درحالي كه فرق دوست و دشمن را نمي‌داند.

مهدي دادرس در مورد اينكه آيا پس از شكست برابر ذوب‌آهن از مسائل فني سايپا انتقاد كرده است، گفت:‌ من يك كلام هم در مورد مسائل فني حرف نمي‌زنم؛ فقط پس از مسابقه با دوربين شبكه خبر صحبت كردم و گفتم بهتر است كه مايلي‌كهن و علي دايي قدر خود را بدانند و عميق‌تر در مورد فوتبال صحبت كنند. دايي در آسيا و جهان شناخته شده است و مايلي‌كهن نيز براي فوتبال ايران زحمت كشيده است. اين سؤال را مي‌پرسم،در ماه مبارك رمضان هستيم و از خدا طلب بخشش مي‌كنيم، چرا همنوع خود را نمي‌بخشيم و دلمان را پاك نمي‌كنيم؟
وي ادامه داد: افراد ديگري در اين مملكت اگر براي ايران به اندازه مايلي‌كهن زحمت نكشيده باشند، از او كمتر هم زحمت نكشيدند. از او دلخور نيستم زيرا او را مي‌شناسم و اگر نوع ديگري حرف بزند، باعث تعجب است. كلام زيبا گفتن هنر مي‌خواهد و اين هنر را هر كسي ندارد. من از سر دلسوزي صحبت كردم.
دادرس در مورد شايعه بركناري مايلي‌كهن از سرمربيگري اين تيم گفت: از اين موضوع اطلاعي ندارم و اين مسئله مربوط به مديران باشگاه است و آنها نيز انسان‌هاي بي‌عقلي نيستند و با شعور رفتار مي‌كنند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/24
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: