برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صافي:اخراج كريمي با توجه به معيارهاي اخلاقي و اسلامي صورت گرفت

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. ليگ برتر
تهران - معاون امور فرهنگي باشگاه استيل آذين با تاكيد بر لزوم توجه به ارزش‌هاي اعتقادي و فرهنگي در ورزش كشور گفت: بزرگي و يا كوچكي بازيكنان نبايد تاثيري در رفتار مسئولان ورزش با ناهنجاري‌هاي موجود در ورزش كشور داشته باشد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، محمد جعفر صافي معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين در گفت و گو با سايت رسمي اين باشگاه گفت: عنوان فرهنگي در نام بسياري از باشگاههاي فوتبال ما وجود دارد و من فكر مي‌كنم بايد توجه به امور فرهنگي حقيقتا در اقدامات و سياست‌هاي باشگاهها به شكل محسوس ديده شود.

صافي اضافه كرد: در موضوع اخراج علي كريمي بايد ارزش‌هاي فرهنگي و اخلاقي ما مورد توجه قرار بگيرد. فدراسيون فوتبال از همه باشگاهها خواسته بود كه با موضوع روزه خواري برخورد شود و ما هم اين مساله را از طريق سرپرست محترم تيم به اطلاع اعضاي تيم رسانده بوديم.

وي تاكيد كرد: از همه اعضاي تيم خواسته شد به حرمت ماه مبارك رمضان احترام بگذارند و از روزه خواري علني در زمين خودداري كنند اما، متاسفانه تخلفي صورت گرفته و پس از آن برخورد نامناسبي از سوي بازيكن متخلف روي داده كه اين موضوع قابل توجيه نيست.

معاون فرهنگي باشگاه استيل آذين در پايان گفت: در راستاي حفظ ارزش‌هاي اخلاقي و فرهنگي مسئولان باشگاه با بازيكن متخلف برخورد كرده‌اند و كريمي از تيم استيل آذين اخراج شده است.

وي تصريح كرد: من فكر مي‌كنم بزرگي و كوچكي بازيكنان نبايد موجب شود كه ما از ارزش‌ها و باورهاي اعتقادي خودمان بگذريم. اقدام باشگاه استيل آذين تنها با توجه به معيارهاي اخلاقي و اسلامي ما صورت گرفته و نبايد به دليل شهرت و يا بزرگ بودن نام يك بازيكن از اين ارزش‌ها بگذريم.تاریخ: 1389/5/24
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: